Piektdiena, 22. oktobris

Daina, Dainis, Dainida

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Viņas melo labāk” aktualitātes

Draiski video: ''Viņas melo labāk'' pievienojas īsti razbainieki

Draiski video: ''Viņas melo labāk'' pievienojas īsti razbainieki 2

Lieliskas ziņas ”Viņas melo labāk” faniem – šīs un nākamās nedēļas laikā seriālam pievienosies vesela plejāde jaunu varoņu! Pulciņš Latvijā ļoti pazīstamu aktieru ienāks seriālā kā savdabīga, iekšējo problēmu pārpilna ģimenīte, kas radīs jaunas intrigas un pavērsienus!

Seriālā ''Viņas melo labāk'' uzmirdz valšķīgā ''Eirovīzijas'' zvaigzne

Seriālā ''Viņas melo labāk'' uzmirdz valšķīgā ''Eirovīzijas'' zvaigzne 1

Ja vēl neesi pievienojies seriāla ”Viņas melo labāk” skatītājiem, ir pēdējais laiks to darīt. Arī šosezon tā veidotāji sagādājuši skatītājiem lieliskus pārsteigumus, tostarp viesaktieru un jaunu aktieru uznācienus. Jauno tēlu plejādi seriālā uzsākusi mūsu ”Eirovīzijas” zvaigzne.

Fotosesijas bildes! Pie skatītājiem atgriežas seriāls “Viņas melo labāk”

Fotosesijas bildes! Pie skatītājiem atgriežas seriāls “Viņas melo labāk” 14

Jau 17. augustā video satura platformā Go3 un 24. augustā kanālā TV3 Life pie skatītājiem nonāks kulta seriāla ”Viņas melo labāk” jaunākā sezona, kas pārsteigs, aizraus un aicinās just līdzi jau iemīļoto varoņu attiecībām! Kanālā TV3 Life seriāls būs skatāms no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 14.00 un plkst. 20.30.

Kas dzīvē jau 20 gadus vieno Robertiņa un Baibas lomu atveidotājus? Intervija ar Māri Bezmeru

Kas dzīvē jau 20 gadus vieno Robertiņa un Baibas lomu atveidotājus? Intervija ar Māri Bezmeru 13

Par ”Viņas melo labāk” skatītāju mīlētāko tēlu noteikti var dēvēt Māra Bezmera atveidoto Robertiņu, kurš, esot uzreiz zem divu dāmu – savas sievas un mammas ”tupelēm”, spilgti iemieso kādu Latvijas sabiedrībā plaši pazīstamu vīriešu tēlu. Sarunā ar Skaties.lv Māris atklāj, kas pašā ir vai nav no Robertiņa un kā spilgtais varonis ietekmē viņa attiecības ar paša sievu un bērniem, kā arī seriāla faniem.

''Ciest nevaru zivju konservus, bet filmējoties jāēd!'' Kādām ciešanām Kostjas dēļ sevi pakļauj aktieris Kristians Kareļins

''Ciest nevaru zivju konservus, bet filmējoties jāēd!'' Kādām ciešanām Kostjas dēļ sevi pakļauj aktieris Kristians Kareļins 1

Ekrānos atgriezies vasaras karstākais seriāls ”Viņas melo labāk”, un viens no kolorītākajiem tēliem tajā noteikti ir Kristiana Kareļina atveidotais Kostja. Skaties.lv vērsās pie aktiera, lai noskaidrotu, kas viņam kopīgs ar paša atveidoto varoni. Kā atklājas, visai maz – Kristianam, atšķirībā no viņa varoņa, galīgi nepatīk rosīties garāžā, bet zivju konservi viņam nu galīgi negaršo.

Evija Skulte: Tuvākajā laikā man ir gaidāmas kāzas

Evija Skulte: Tuvākajā laikā man ir gaidāmas kāzas 13

Krāšņi startējis skatītāju iemīļotais vasaras seriāls ”Viņas melo labāk”. Vienā no galvenajām lomām – lieliskā Evija Skulte jeb Marta, kuras ekspresīvajā raksturā un sievišķīgajās vājībās teju katra skatītāja saskatīs arī kaut ko no sevis. Bet kāda Martas lomas atveidotāja ir dzīvē, un vai tur viņas attiecības ar pretējo dzimumu ir tikpat dramatisku pavērsienu pilnas? Skaties.lv, seriāla sezonai sākoties, aicināja Eviju uz interviju, lai noskaidrotu, vai notikumi aktrises dzīvē šovasar plānoti līdzvērtīgi Martas piedzīvojumiem. Atbildes mums nelika vilties.

“Viņas melo labāk” varoņi uzmirdz elegantā fotosesijā

“Viņas melo labāk” varoņi uzmirdz elegantā fotosesijā

Jau pirmdien, 27. maijā, kanālā TV3 ar septīto sezonu atgriezīsies seriāls ”Viņas melo labāk”. Jaunajā sezonā tas palicis uzticīgs sev – turpināsies ierasti sarežģītie un aizraujošie attiecību līkloči, romantiskā dzīve sitīs augstu vilni un bizness griezīsies. Gaidot seriāla jaunās sezonas pirmizrādi, seriāla galvenie varoņi piedalījās elegantā fotosesijā.