Vai pamanīji? Šķiršanās formulas siržu lauzējam Oskaram ir vairāki slaveni kolēģi!

1 komentārs
Vai pamanīji? Šķiršanās formulas siržu lauzējam Oskaram ir vairāki slaveni kolēģi!

TV3 seriāla Šķiršanās formula galvenais varonis šarmantais Oskars Damskis ar sievietēm saprotas kā neviens, tādēļ zīmīgs ir fakts, ka viņa pārdomas par pretējo dzimumu, attiecībām un seksu lasāmas portāla Skaties.lv sadaļā Sievietei. Taču šī nav vienīgā saikne, kas vieno seriālu un portālu.

Seriāla Šķiršanās formula Oskars vienmēr sapņojis par pilnvērtīgu ģimeni, taču nu paša laulība ir uz šķiršanas sliekšņa, turklāt viņš pazaudējis visus savus īpašumus un trīs gadus pavadījis psihiatriskajā klīnikā. Tomēr cerības par laimīgu ģimeni viņš nav atmetis, tāpat kā vēlmi uzlabot attiecības ar savu 11 gadus veco dēlu.

Turklāt Oskars saprot sievietes kā neviens cits, un viņas vīrieti gan mīl, gan ienīst! Harismātiskā vīrieša spilgtā dzīve kļuvusi par materiālu valstī populārākajam blogam par šķiršanos – viņš ikdienā raksta portāla Skaties.lv sadaļai Sievietei.

Ja esi vēlējies ielūkoties vietā, kur top ziņas, – portāla Skaties.lv un raidījuma Bez Tabu redakcijās, to iespējams novērtēt seriāla Šķiršanās formula jaunākajā sērijā, kad galvenais varonis Oskars, kura tēlā iejuties aktieris Intars Rešetins, iebrāžas mediju redakcijā. Viņu pārtver Ievas Florences atveidotā žurnāliste Linda un notiek savdabīga izskaidrošanās, kurā tiek iesaistīti arī portāla Skaties.lv redaktori un raidījuma Bez Tabu komanda ar Artūru Špaku, Skaidrīti Nitišu un Ēriku Palkavnieku priekšgalā.

Video

Nav noslēpums, ka daļa seriāla patiesi tiek filmēta MTG TV Latvia birojā, tādējādi Šķiršanās formula kļuvis par pirmo pašmāju seriālu, kura filmēšana notikusi reālā darba vidē.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl