“UgunsGrēks”: ir uzradies Fēliksa dēls!

Komentāri
“UgunsGrēks”: ir uzradies Fēliksa dēls!
TV3 Publicitātes foto

Sezonas sākumā iepazināmies ar jauno viesnīcas “īpašnieku” – Viesturu Smilgu, kurš, kā zināms, ir Aivara algots pārvaldnieks, lai noslēptu to, ka patiesībā viņš pats ir veiksmīgi viesnīcu atpircis. Taču ar to intrigas nebeidzas, jo blakus Ievas un Edija epopejai, kā arī Lidijas un Aņas nolaupīšanām, šodien seriāla “UgunsGrēks” skatītājus sagaida vēl viens pārsteigums – ir uzradies Fēliksa dēls.

Kādu dienu Pētersonu viesnīcā ierodas jauns cilvēks vārdā Svjatoslavs Zaicevs un paziņo, ka viņš ir Fēliksa dēls. Svjatoslavs izstāsta, ka ir ieradies no Krievijas, Vologdas apgabala Moločnoje ciema. Viņš uzaudzis popa Kirila Zaiceva ģimenē kā sestais, jaunākais dēls. Bērnība Svjatoslavam nav bijusi viegla – gan tēvs, gan brāļi viņu situši, jo viņš bijis mātes mīlulītis, turklāt vizuāli ļoti atšķīries no tēva un brāļiem. Viņa māte, guļot uz nāves gultas, atklājusi šīs atšķirības iemeslu – puiša īstais tēvs ir Fēlikss, kuru māte satikusi, atpūšoties 1989.gadā Krimas sanatorijā ”Černomorskij”. Tajā laikā tur bijis arī Fēlikss, kas ar saviem biedriem piedalījies Melnajā jūrā notiekošajos kara flotes manevros.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fēlikss, protams, sākumā ir neizpratnē, taču Svjatoslavs parāda viņam fotogrāfiju, kurā Fēlikss redzams kopā ar viņa māti, Mariju. Fēlikss lieliski atceras, ka tajā laikā kopā ar draugiem pēc vakara jundas līdis pāri armijas daļas sētai un devies ciemoties pie sanatorijas atpūtniecēm. Diemžēl viņš galīgi neatceras tādu Mariju…

Fēlikss notic Svjatoslavam un gatavs pieņemt viņu par savu dēlu. Jevgēņija savukārt ir pilnīgi pārliecināta, ka Svjatoslavs ir krāpnieks. Kuram no viņiem izrādīsies taisnība?

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl