TV3 pašmāju jaunumi – ”Viss pa jaunam” un ”Radiņi” – skatītākie seriāli februārī

11 komentāri

Kanāls TV3 februārī piedzīvoja pirmizrādes diviem jauniem pašmāju seriāliem – Andreja Ēķa un Aigara Graubas veidotajam ikvakara seriālam ”Viss pa jaunam” un humora pilnajam ģimenes seriālam ”Radiņi”. Abi seriāli demonstrējuši pārliecinošu sniegumu, ierindojoties Latvijā skatītāko programmu TOP 20.

Kanāla TV3 pašmāju seriāli ”Radiņi” un ”Viss pa jaunam” februārī ir iekļuvuši TOP 20 (konsolidēti) Latvijā skatītāko raidījumu skaitā.

Topa pirmajā vietā ierindojas TV3 ziņu un analītiskais raidījums ”Nekā personīga”, taču topa otro vietu ieņem seriāls ”Radiņi”, kuru ir noskatījušies 7,5% jeb vidēji 140,8 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Savukārt topa 16. vietā ierindojas seriāls ”Viss pa jaunam”, kuru ir noskatījušies 6,2% jeb 116,6 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju.

Būtiski ir pieaugusi arī skatītāju interese par pašmāju jaunumiem digitālajā platformā TVPlay.lv, kur numur viens skatītākais saturs februārī bijis seriāls ”Viss pa jaunam” un tā saistītās satura vienības, kas tika noskatīts 382 707 reizes.

Jaunais TV3 ikvakara seriāls ”Viss pa jaunam”

Kino profesionāļu Aigara Graubas un Andreja Ēķa veidotais seriāls ”Viss pa jaunam” TV pirmizrādi piedzīvoja vien februāra sākumā, bet jau šobrīd tas ir radījis pārliecinošu skatītāju interesi.

Seriāla centrālais stāsts par darba rūpju māktiem karjeristiem, kas izvēlas sākt visu no jauna, pārceļoties uz dzīvi laukos, ir aktuāls un interesants visa vecuma skatītājiem. Mazajā Skaistkalnu ciematiņā varoņus sagaida negaidītas peripetijas, kuras pamazām tiek atšķetinātas.

Galvenās lomas seriālā atveido Dainis Grūbe, Anta Aizupe, Iveta Pole, Inga Alsiņa, Jana Čivžele un citi iemīļoti latviešu aktieri. Savukārt skatītāju jaunākajai auditorijai kā īpašs pārsteigums ir populārā ”jūtubere” Evelīna Pārkere vienā no lomām.

”Šis mums ir bijis liels risks – piedāvāt skatītājiem seriālu, kurā nav paradoksāli kriminālu nolūku un darbību, bet ir draudzība, piedošana un kopīga grūtību pārvarēšana. Seriāls pirmo reizi Latvijā runā par to, ka var dzīvot labi, var palīdzēt cits citam, atbalstīt, sastrīdēties un pēc tam arī salabt. Tā ir dzīves esence, un tādēļ mums ir neizsakāms prieks, ka tik daudz skatītāju tam piekrīt un vēlas ik vakaru satikt savus draugus no Skaistkalniem,” dalās seriāla veidotāji ”Platforma filma”.

Humora un smieklu pilni pirmdienas vakari

Seriāls ”Radiņi” jau no 11. februāra ik pirmdienas vakaru kanālā TV3 priecē skatītājus ar jautru, pārpratumu un komisku situāciju piesātinātu stāstu, kuru izdzīvo aktieri Normunds Laizāns, Juris Hiršs, Zane Burnicka un Ilze Pukinska.

”Radiņi” ir jau pazīstamā ukraiņu seriāla ”Radu būšana” adaptācija, kas ir pielāgota latviešu auditorijai un mentalitātei. Lielā skatītāju interese apliecina, ka skatītāji tiecas pēc viegla un izklaidējoša satura, kas spēj aizraut un liek aizmirst par ikdienas raizēm.

”Mēs esam gandarīti par seriāla plašo skatītāju loku, kas izvēlas nedēļu iesākt viegli un ar humora devu. Pirmkārt, lielākā seriāla veiksmes atslēga ir darbā iesaistītā komanda – spilgtais aktieru ansamblis, profesionālais režisora darbs un, protams, profesionāļi, kas strādā otrpus ekrānam. Īpaši vēlos izcelt jaunākās lomas – mazmeitiņas Kates – atveidotāju Rasu Esteri Ērgli.

Otrkārt, veidojot seriālu, ļoti daudz domājām par to, lai padarītu to maksimāli latvisku, atbilstošu latviešu humoram un aktualitātēm valstī. To izcelt noteikti ir palīdzējusi grupa ”Labvēlīgais tips”, kas ir radījusi gan seriāla tituldziesmu, gan izveidojusi seriāla skaņu celiņu,” par seriāla sasniegumiem stāsta producents Rimvīds Martinaitis.

Mediju grupa ”All Media Baltics” izsaka pateicību katram skatītājam, kas novērtē kanāla TV3 daudzveidīgo un izklaidējošo saturu.

Dati: Kantar TNS, TV metri, konsolidētie dati 01.02.2019 – 28.02.2019.

11 komentāri