”Tas jau mirdz pa visu manu kabinetu!” Šķiršanās formulā negaidīts bildinājums

Pievienot komentāru
”Tas jau mirdz pa visu manu kabinetu!” Šķiršanās formulā negaidīts bildinājums

Klāt otrdienas vakars, kad pie TV3 skatītājiem atgriežas jaunais pašmāju seriāls Šķiršanās formula. ”Nu kā lai te rupji nelamājas?” – ar šādiem vārdiem iesākas seriāla sestā sērija, kas sola jaunus un spraigus notikumus Oskara un viņa līdzcilvēku dzīvēs.

Oskars saņem sitienu pa galvu. Tas, par laimi, paliek bez būtiskām fiziskām sekām, jo jau pavisam drīz vīrietis peldbaseinā satiek dēla Dāvja skolasbiedra māti. Abus, kā redzams, vieno kopīga pagātne, un Oskars, kurš iepriekšējā sērijā ar Martu vienojās palikt tikai draugi, liek cerības arī uz kopīgu nākotni.

Jauns pavērsiens noticis Oskara priekšnieces Ilzes dzīvē – viņu bildinājis bijušais mīļotais. ”Tas jau mirdz pa visu manu kabinetu,” ieraugot gredzenu, iesaucas Oskars, kurš par priekšnieces laimi šķietami nepriecājas. ”Tu neesi pamanījusi? Pie mums jau sen ir laulību šķiršanas epidēmija!” Oskars dalās novērojumos. ”Protams, es tevi varētu apsveikt. Tikai man ir bail – tad, kad tu nolaidīsies no saviem rozā mākoņiem, izteiksi man pretenzijas,” viņš ir godīgs.

Atklājas, ka sitienu pa galvu Oskars saņēmis no Dāvja skolasbiedra Emīla. Lai brīdinātu jaunieti par tālāku izlēcienu sekām, Oskars ierodas puiša mājās. Tur satiek arī Oskara māti. Sieviete ir atkususi un ielūdz uz pusdienām, taču Oskaram jāsteidzas.

Viņam sarunāta tikšanās ar Ivetas Poles atveidoto Lailu, kuras vīrs izrādās maniaks. Pēc pamatīga strīda ar sievu pazudis gan viņš, gan abi bērni.

Foto

Šī patiesi nav Oskara Damska vieglākā diena, tādēļ viņš ļaujas pārdomām, līdz vientulību pārtrauc Ilzes klātbūtne.

”Tu esi godīguma iemiesojums. Viņš tevi var piekrāpt, acīs skatīdamies,” priekšnieci un viņas mīļoto salīdzina Oskars. Ilze Oskaru negaidīti pārsteidz ar skūpstu. Un paziņo: ”Mēs esam tikai draugi. Bez mājieniem. Ne jau katru dienu saņemu bildinājumu.”

”Oskar, ir ļoti patīkami būt laimīgai,” pēc skūpsta, kura iniciators šoreiz ir viņas padotais, paziņo Ilze.

Vakarā Oskars paslepus apciemo dēlu. Prieku par tikšanos sabojā telefona zvans. Atklājas, ka maniakālais Artūrs, kura lomā iejuties Ivars Krasts, sagūstījis Martu…

Video: Šķiršanās formulas 6. sērija

Lasi vēl