Vai ”Svešā seja” kļūs par Latvijas jauno seriālu numur viens? Vērtē Arnis Krauze

11 komentāri
Vai ”Svešā seja” kļūs par Latvijas jauno seriālu numur viens? Vērtē Arnis Krauze
instagram.com/arniskrauze/

TV3 ziņu vadītājs Arnis Krauze, kurš zināms arī kā TV3 seriāla ”UgunsGrēks” fans, kuram pat paveicies nofilmēties tā finālā, sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj savu viedokli par ”Svešo seju” kura nu ieradusies iekarot TV draugu sirdis. Vai gaidāms līdzīgs veiksmes stāsts?

TV3 žurnālistam Arnim Krauzem viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ viņš ar interesi skatās latviešu seriālus televīzijā, ir vērot un novērtēt mūsu pašu aktieru darbu: ”Mūsu seriāli dod šo lielisko iespēju sastapt aktierus, kuri līdz šim nav redzēti vai sper savus pavisam pirmos soļus, vai arī novērtēt to aktieru darbu, kuri daudzus gadus ir spēlējuši uz teātra skatuves vai arī šobrīd vairs nav aktīvi redzami teātros un izrādēs.”

”Jaunais seriāls ”Svešā seja” ir šāda lieliska iespēja – vienā vakarā kopā redzēt tik daudz lielisku aktieru gan no dažādiem teātriem, gan arī Milenu Gulbi, kuru man līdz šim nav vispār izdevies uz teātra skatuves redzēt, vai arī Katrīni Pasternaku un Juri Kalniņu. Mani ļoti iepriecina, ka viņi ir šajā seriālā.

Manuprāt, ļoti veiksmīgs un tēlam piemeklēts ir Zigurds Neimanis. Jau no pirmajām sērijām man ļoti patīk, kā savu darbu veic Kaspars Dumburs un arī Dārta Daneviča,” portālam Skaties.lv pirmajos patīkamajos iespaidos par seriālu ”Svešā seja” dalās Arnis Krauze.

Aktieru izvēle Krauzem šķiet īpaši veiksmīga.

”Tas ir lielais bonuss, kas piemīt režisorei Intai Gorodeckai, kurai vienmēr ir ļoti laba nojauta, kuram aktierim kādu darbu varētu uzticēt,” teic Krauze.

Viņš gan neslēpj, ka pagaidām vēl jūt gaismā virmojam ”UgunsGrēka” dvesmu.

”Visu cieņu Ģirtam Ķesterim un jaunajam tēlam seriālā dakterim Rihardam, bet es skatos uz dakteri Rihardu un intonācijas, kustības un viss pārējais man joprojām atgādina Leonu un Fēliksu. Tas ir pirmais, kas man nemitīgi atgādina par ”UgunsGrēku”, un visu laiku ir sajūta, ka tūlīt, tūlīt vērsies klīnikas durvis un iekšā nāks Zentiņa, un viņa būs izdomājusi, ka viņai vajag lielākas lūpas un lielākas krūtis…” pauž TV3 ziņu moderators.

Ja sākumā licies, ka ”Svešā seja” nepaņems savā varā, pēc pirmo sēriju noskatīšanās jau grūti atrauties.

”Pirmā un otrā sērija man lika domāt, ka šis varētu nebūt tas seriāls, kuram es vakaros cītīgi sekotu līdzi. Bet tagad, kad pirmā nedēļa ir aizvadīta, apmēram sižeta līniju un varoņus sāku saprast un aptuveni nojaust, kuri ir tie, kas ir interesanti un kuru gaitām gribas sekot līdzi. Interese par ”Svešo seju” man ir radusies,” klāsta Krauze.

TV3 ētera personība cer sagaidīt no ”Svešās sejas” jaunus pārsteigumus.

”Gribētu sagaidīt jaunas formas, paņēmienus. Es gribētu sagaidīt, ka būs kaut kas tāds, ko es pat nevaru iedomāties,” tā Krauze.

11 komentāri