6 komentāri

Jaunā TV3 seriāla ”Svešā seja”, kas šonedēļ startējis patiesi spraigi, scenāristi nav snauduši. Seriāla piektajā sērijā gaidāma vēl viena slepkavība. Tā notiks aktiera Ģirta Ķestera atveidotā plastikas ķirurga Riharda Muižnieka klīnikā.

TV3 seriāla ”Svešā seja” pirmajā sērijā Muižnieku ģimenes vakariņu laikā tika sašauts Riharda tēvs Henrijs (Zigurds Neimanis), bet šāvējs pats mira no Riharda dēla Bruno (Niklāvs Kurpnieks) raidītās lodes.

Taču ar to nāves klātbūtne seriālā nebūt nav izgaisusi. Kā vēstīts seriāla anotācijā, piektajā sērijā, 22. septembrī, klīnikā notiks slepkavība. Taču noslēpumā ir tīts, kādā veidā un kurš ņems nelāgu galu.

Paralēli Muižnieku ģimenes galvas Henrija cīņai par dzīvību ne mazāk emocionāli notikumi risinās Vītoliņu ģimenē. Artis (Kaspars Dumburs) mēģinās uzzināt no mātes Žannas Feldmanes (Milena Gulbe) un vecvecākiem Šarlotes (Katrīne Pasternaka) un Klaudija (Juris Kalniņš) patiesību par viņa saistību ar Muižnieku ģimeni.

To nesaņēmis, puisis dosies uz klīniku sastapt savu īsto tēvu aci pret aci.

Ceturtajā sērijā Žanna beidzot atklās dēlam šokējošu noslēpumu par savu pagātni, bet nedēļas noslēdzošajā sērijā Rihards atklās līgavai Madarai (Dārta Daneviča) patiesību par Muižnieku ģimenes biznesu.

Tāpat šonedēļ seriālā ienāks jauni tēli – plastikas ķirurgs Einārs un kāds Valentīns.

Skaties jauno latviešu seriālu ”Svešā seja” ik darba dienas vakaru plkst. 20.20 TV3 un TVPlay!

Video: šaušana seriāla 1. sērijā

TOP komentāri

 • Bembists
  +3 +2 -1

  Bembists

  Ja jau seriāla veidotāji tik ļoti vēlējās atiet ni "UgunsGrēka" , varēja vismaz pārlīmēt tapates
 • Miezits
  +1 +1 0

  Miezits

  Dauni, sis ir ugunsgreka paveids ta rezisore vai, kas teica ka vina taisis nakamo serialu..lol
 • calis
  +2 +1 -1

  calis

  scenaristi un rezisori trako majaa un pa taisno.. jumts vinjam aizbraucis jau ugunsgreka laikaa.. ja nevar izpausties dzivee, tad seriala realizee.. tas nenorada uz kadam novirzeem vinju dziive??

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl