1 komentārs
TV3 seriālā ”Svešā seja” mirdzēs Ernesta Gulbja mamma Milena Gulbe
TV3 publicitātes foto

Pēc septiņu gadu pauzes ar lomu seriālā ”Svešā seja” TV ekrānos atgriezīsies aktrise, slavenā tenisista Ernesta Gulbja mamma Milena Gulbe. ”Loma ir spilgta un atmiņā paliekoša,” nesteidzoties notikumiem pa priekšu, savu varoni sarunā ar portālu Skaties.lv īsi raksturo aktrise.

Jaunajā TV3 seriālā “Svešā seja” Milena Gulbe atveidos 50 gadus veco stjuarti Žannu Feldmani, kurai dzīvē nav gājis viegli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Žanna studējusi mūziku, bet nav augstāko izglītību ieguvusi, jo pieteicies dēls Artis, tādēļ jaunajai sievietei nav bijis laika veidot savu karjeru.

Kad Artim palikuši trīs gadi, Žanna apprecējusies, jo vienkārši gribējies precētas sievas statusu un, lai dēlam nebūtu jādzīvo bez tēva. Laulības dzīve bijusi garlaicīga, nelaimīga, bez mīlestības.

Žanna visu mūžu sevī nēsājusi dusmas par Arta tēva nodarīto, kuru vaino savās nelaimēs, skauž, ka viņš dzīvi aizvadījis pārticībā, piepildot savus sapņus, bet viņai bijis jādzīvo šaurībā, brīžiem knapi savelkot galus, strādājot darbu, kas viņai nepatīk, dzīvojot ar vīrieti, ko nemīl, nespējot realizēt savus sapņus par mūziķes karjeru…

Seriāls ”Svešā seja” TV3 pirmizrādi piedzīvos jau pirmdien, 18. septembrī, plkst. 20:20 TV3, TVPlay un tiešraidē arī portālā Skaties.lv.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl