TV3 jaunajā seriālā ļaundara lomā iejutīsies Ģirts Ķesteris. Ar matiem

39 komentāri
TV3 jaunajā seriālā ļaundara lomā iejutīsies Ģirts Ķesteris. Ar matiem
TV3 publicitātes foto

TV3 jaunajā sezonā piedāvās jaunu Latvijā veidotu seriālu ”Svešā seja”, kas būs skatāms no 18. septembra ik darba dienu plkst. 20.20. TV ekrānos atgriezīsies Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris.

Pirmo seriāla ”Svešā seja” varoņu atveidotāji jau atklāti – Kaspars Dumburs no Latvijas Nacionālā teātra un Dārta Daneviča no Dailes teātra, bet skatītājiem ir sagādāts arī kāds pārsteigums – vienā no galvenajām lomām redzēsim seriālā ”UgunsGrēks” iemīļoto aktieri Ģirtu Ķesteri.

Pārsteigums būs arī Ķestera atveidotais tēls, kas nebūt nelīdzināsies Leonam vai Fēliksam. Ķesteris spēlēs ārstu un plastiskās ķirurģijas klīnikas vadītāju Robertu, pie kura strādās Danevičas atveidotā medmāsa Madara, bet abu ceļi krustosies ar Dumbura atveidoto medicīnas studentu Arti.

Video: seriāla treileris

Tas vēl nav viss – kļuvis zināms, ka TV3 jaunā seriāla tituldziesmu radījusi populārā grupa ”Musiqq”.

Jau ziņots, ka seriāla ”Svešā seja” stāsts nebūs tikai par mīlas līkločiem. Attiecības mīlas frontē vienmēr būs priekšplānā, bet fonā – kriminālu notikumu pavērsieni, un darbība risināsies dažādās vidēs, no kurām, viena ir privātā klīnika.

”Svešās sejas” veidotāji ir pieredzes bagātā ”UgunsGrēka”, ”Ēnu spēļu” un citu seriālu režisore Inta Gorodecka, producente Baiba Saleniece un scenārija autore Gunta Kalniņa.