“Svešās sejas” zvaigzne Milena Gulbe atklāj satriecošā izskata noslēpumu

5 komentāri
“Svešās sejas” zvaigzne Milena Gulbe atklāj satriecošā izskata noslēpumu
Privātais arhīvs

Aktrise Milena Gulbe, kura ar stjuartes Žannas Feldmanes lomu TV3 seriālā ”Svešā seja” pēc septiņu gadu pārtraukuma atgriezās TV ekrānos, ir starp sievietēm, kuras nezaudē valdzinājumu, pat pārkāpjot 50 gadu slieksni. Portālam Skaties.lv aktrise smaidot atzīst: ”Es domāju, ka mans izskats atbilst manam gadu skaitam.”

”Centrēties uz to, ka esmu izņēmums, nevajadzētu. Starp mums ir ļoti daudz izskatīgu sieviešu un aktrišu,” sarunā ar Skaties.lv uzsver aktrise un slavenā tenisista Ernesta Gulbja mamma Milena Gulbe.

”Jā, man tā ir problēma. Kad uzzina, cik man liels ir dēls, tad visi: ”Oi, paga, paga…! ”Nevar saprast… Līdz ar to es nedaudz uztraucos, kad uzzināju, kurš būs mans dēls seriālā (Žannas Feldmanes dēlu Arti atveido Nacionālā teātra aktieris Kaspars Dumburs – red.). Tagad saprotu, ka nav nemaz tik traki,” mammas un sievietes lomu dzīvē un seriālā īsi komentē aktrise.

Milena Gulbe: Esmu sajūsmā par atgriešanos TV

”Man tāpat kā visām ir gan krunkas, gan sirmi mati,” neslēpj aktrise un akcentē, ka nozīme ir kopīgajam veidolam.

Kas, pēc Milenas domām, ir viņas mūžīgās jaunības noslēpuma pamatā?

”Protams, galvenokārt tie ir gēni – no tiem nekur neizspruksi.

Otrkārt – ir daudz jākustas. Man paveicies, ka nav sēdošu darbu, līdz ar to es daudz darbojos, daudz kustos – pa dārzu, ar suņiem, dodos pastaigās. Un svarīgs ir režīms, ko esmu arī klausījusies no slavenībām, – miegam ir jābūt regulāram. Tāpat mēs visi zinām, ka ir pareizi un veselīgi jāēd. Un to visu es ievēroju.

Agrāk intensīvāk vingroju, tagad vairāk staigāju. Izmēģināju daudz ko un pielāgoju savam ķermenim, savām vajadzībām. Pamēģināju intensīvākas vingrošanas, bet sapratu, ka tas man neder. Tāpat nodarbojos ar ūdens aerobiku. Tagad vairāk uzturos svaigā gaisā,” par savu ikdienas režīmu Skaties.lv stāsta Milena.

Milena nav no sievietēm, kuras stundām ilgi pavada saistumkopšanas kabinetos. Viņas ”ieroči” cīņā ar laiku ir visai parasti.

”Esmu pamēģinājusi dažādas procedūras – tīri informācijai, bet esmu vīlusies. Tāpat esmu mēģinājusi gan dažādus ļoti dārgus sejas krēmus, gan parastos, kas nopērkami ”Drogās”. Lai cik tas briesmīgi būtu, es atšķirību nejūtu. Man der gan ”Nivea”, gan ”L’Oréal”, bet lielākoties krēmus iegādājos aptiekās. Patīk ”Vichy” – gan tekstūras, gan smaržas ziņā,” savā kosmētikas somiņā ļauj ielūkoties Milena.

Ikdienā un svētkos aktrisei vislielāko prieku sagādā tas, ko nav iespējams sataustīt: ”Prieciņu sagādā pļāpāšana, komunikācija, satikšanās ar draudzenēm, ar sen neredzētiem cilvēkiem. Abi mani bērni ir ārzemēs – meita studē, dēls visu laiku pa pasauli blandās. Lielākie prieki ir, kad visi sanākam kopā. Tā ir pozitīvas emocijas un liels stimuls.”

Viņai piemīt arī kāds sievišķīgs ”niķītis”. ”Tā, kā mums visām, ir iepirkšanās, kad par izdevīgām naudiņām, izdodas nopirkt kaut ko, kas lieliski piestāv,” mazo ikdienas prieciņu neslēpj aktrise.

TOP komentāri

 • Žubīte
  +12 +12 0

  Žubīte

  50 gados izskatīties tik labi un pat bez operācjām un regulārām kosmētikas procedūrām. Cepuri nost!
 • Rikijs
  +4 +4 0

  Rikijs

  Te nu man pārsteigums,jo sākumā pat nepazinu,ieskatoties seriālā,bet to,ka aktrisei 50....oi.oi tas paŗsteigums,ne vairāk par 35 gadi!
  Lai veicas un lai viss izdodas!!!!!
 • Anna
  +1 +1 0

  Anna

  Bet jimbo,atceries,ka ir arī samaitātas gaumes izjūtas un tad labāk nesmirdināties publiski!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl