1 komentārs
”Svešās sejas” zvaigzne Daneviča atklāj savu slaiduma noslēpumu
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Patlaban slavas zenītā esošā Dailes teātra aktrise un TV3 seriālu ”Svešā seja” un ”Ēnu spēles” zvaigzne Dārta Daneviča portālam Skaties.lv atklāj, ka dabiski viņa nav no slaidajām meitenēm. Bet kas ļauj aktrisei būt tik slaidai, ka iemesls viņu apskaust ir pat supermodelēm?

Saistībā ar augošo popularitāti nesen Dārtu Daneviču uzrunājuši žurnāli, kas raksta par veselību. Aktrise ar šausmām atskārtusi, ka saistībā ar veselīgu dzīvesveidu viņai šobrīd īsti nav ko teikt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Septembrī Dārta Daneviča piedzīvojusi trīs pirmizrādes Dailes teātrī, kam paralēli turpinājās darbs TV3 seriāla ”Svešā seja” filmēšanas laukumā, kā arī šonedēļ pirmizrādi piedzīvoja vēl viens latviešu seriāls – ”Ēnu spēles” – ar aktrisi vienā no galvenajām lomā.

Dārtai Danevičai medmāsas lomai ”Svešajā sejā” sagatavoties palīdzēja mamma un tētis ārsti

”Tās bija piecas pirmizrādes nedaudz ilgāk kā mēneša laikā. Darba sanācis diezgan daudz. Īstenībā es nedaru neko citu. Es nesportoju, es neapmeklēju sporta zāli, es nevingroju, es neēdu veselīgi, es to daru vakarā, naktī, es našķējos ar našķiem, es mēdzu ieskriet ātrās ēdināšanas restorānos – es daru to, ko neiesaka veselības žurnālos,” to, ka veselīga uztura ziņā pamatīgi grēko, sarunā ar portālu Skaties.lv neslēpj aktrise.

”Es neesmu dabiski slaidā meitene. Ir dāmas, kuras nespēj uzbaroties, viņas vienkārši ir tievais tips. Es tāda neesmu. Tādēļ es vienmēr paturu prātā: lai ko es ēstu, lai kādi būtu našķi, ir jāēd maz,” akcentē 29 gadus vecā aktrise.

Kā zināms, zelta ieteikumi meitenēm, kuras vēlas būt lieliskā formā, ir ikdienā pietiekams fizisko aktivitāšu daudzums. Šajā jomā Dārtai ir paveicies vairāk nekā ar pareiza uztura likumu ievērošanu.

”Man mājās ir divi personīgie treneri – vismaz trīsreiz dienā man jāiet ārā ar suņiem. Tad sanāk izkustēties. Vai ir lietus, vai saule, vai sniegs, ir jābūt ārā. Es domāju, ka tas nobalansē sporta trūkumu,” stāsta TV3 seriālu zvaigzne.

”Pagaidām slodzes ir tik daudz, ka, ja man ir brīva pusdiena, es to vienkārši noguļu,” smej Dārta. ”Miegs, starp citu, ir ļoti vērtīga lieta,” viņa akcentē.

Aktrise cer, ka jau tuvākajā laikā varēs atgriezties pie veselīga dzīvesveida un atsākt vingrošanu, jogu vai skriešanu. ”Man patīk dzīvot veselīgi,” tā Dārta Daneviča.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl