”Svešās sejas” pirmie kadri: kā seriāla komanda svinēja filmēšanas sākumu

6 komentāri
”Svešās sejas” pirmie kadri: kā seriāla komanda svinēja filmēšanas sākumu
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Šoruden TV3 ik darba dienas vakaru skatītājiem piedāvās sekot līdzi aizraujošiem seriāla ”Svešā seja” notikumiem un piedzīvojumiem kolorītu un iecienītu aktieru sniegumā. Portāls Skaties.lv jau tagad pašmāju seriālu faniem piedāvā ekskluzīvu iespēju ielūkoties ”Svešās sejas” filmēšanas atklāšanā.

“Esam patiesi lepni un gandarīti, ka varam sākt darbu pie jauna stāsta, kas nozīmē pilnīgi citas emocijas ne tikai skatītajiem, bet arī mums, veidotājiem.

Mūsu seriāla ģimene kļūst arvien lielāka – aktieru pulks pieaug, un mēs arī kļūstam spēcīgāki. Nav lielākas vērtības par stipru ģimeni, un par to būs mūsu jaunais stāsts “Svešā seja”,” portālam Skaties.lv atzina TV3 jaunā seriāla “Svešā seja” producente Baiba Saleniece.

Seriāla filmēšana tika atklāta svētku reizei cienīgi – ar krāšņu torti un dzirkstošu šampanieti. Starp klātesošajiem bija seriāla radošā komanda un aktieri: Ģirts Ķesteris, Dārta Daneviča, Niklāvs Kurpnieks, Elīna Avotiņa, Vita Vārpiņa, Zigurds Neimanis un Juris Kalniņš.

Jau vēstīts, ka jaunajā TV3 seriālā ”Svešā seja” stāsts nebūs tikai par mīlas līkločiem. Attiecības mīlas frontē vienmēr būs priekšplānā, bet fonā – kriminālu notikumu pavērsieni, un darbība risināsies dažādās vidēs, no kurām viena ir privātā klīnika.

Seriāls ”Svešā seja” TV3 startēs jau nākampirmdien, 18. septembrī.

Video: seriāla treileris

TOP komentāri

 • Kristine Kristine
  +4 +4 0

  Kristine Kristine

  Tā šķiet būs jaunais Ugunsgrēks jaunās krasās...atkal cilvēki staigas vienās un tajās pašās telpās?...Laikam jau neviens seriāls nebūs labāks par Viņas Melo Labāk!!!?
 • Kintija
  +3 +3 0

  Kintija

  Man ir absolūts kauns par pirmās sērijas pirmajām minūtēm un to murgu, ko varētu saukt par mākslu, aktiermākslu. Pēkšņi telpā ielido vecis maskā un it kā izšauj? Kas tā bija- 3gadnieku lomuspēle? Pieredzējuši, labi aktieri pakļaujas absolūti stulbam scenārijam , kuram nav potenciāla, garšas un baudījuma. Un aktieri taču ir labi! Kur tad palicis radošums, kuru kultivē bērniem skolās, vai pat baudāmība, lai skatītājam nevajadzētu kaunēties, skatoties latviešu seriālus? kas mums kaiš- mēs neesam inteliģenti enough? Kāpēc vienai un tai pašai komandai jāveido kārtējās sūda pārraides- ugunsgrēks, ēnu spēle- tā nav klase. MTG, tak dodat iespēju jauniem, talantīgiem cilvēkiem veidot mākslu, ja ne - tad atdodiet lietuviešiem, jo Viņas melo labāk ir pierādījums tam, ko var izdarīt ar mūsu aktieriem! nauda jāpelna, bet žēl... ai , kā žēl
 • Laurita Chita Drita
  +2 +1 -1

  Laurita Chita Drita

  Ieraugot Ķesteri ar to sirmo parūku uz galvas,jau negribas to seriālu skatīties?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl