”Svešās sejas” pirmie kadri: kā seriāla komanda svinēja filmēšanas sākumu

6 komentāri
”Svešās sejas” pirmie kadri: kā seriāla komanda svinēja filmēšanas sākumu
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Šoruden TV3 ik darba dienas vakaru skatītājiem piedāvās sekot līdzi aizraujošiem seriāla ”Svešā seja” notikumiem un piedzīvojumiem kolorītu un iecienītu aktieru sniegumā. Portāls Skaties.lv jau tagad pašmāju seriālu faniem piedāvā ekskluzīvu iespēju ielūkoties ”Svešās sejas” filmēšanas atklāšanā.

“Esam patiesi lepni un gandarīti, ka varam sākt darbu pie jauna stāsta, kas nozīmē pilnīgi citas emocijas ne tikai skatītajiem, bet arī mums, veidotājiem.

Mūsu seriāla ģimene kļūst arvien lielāka – aktieru pulks pieaug, un mēs arī kļūstam spēcīgāki. Nav lielākas vērtības par stipru ģimeni, un par to būs mūsu jaunais stāsts “Svešā seja”,” portālam Skaties.lv atzina TV3 jaunā seriāla “Svešā seja” producente Baiba Saleniece.

Seriāla filmēšana tika atklāta svētku reizei cienīgi – ar krāšņu torti un dzirkstošu šampanieti. Starp klātesošajiem bija seriāla radošā komanda un aktieri: Ģirts Ķesteris, Dārta Daneviča, Niklāvs Kurpnieks, Elīna Avotiņa, Vita Vārpiņa, Zigurds Neimanis un Juris Kalniņš.

Jau vēstīts, ka jaunajā TV3 seriālā ”Svešā seja” stāsts nebūs tikai par mīlas līkločiem. Attiecības mīlas frontē vienmēr būs priekšplānā, bet fonā – kriminālu notikumu pavērsieni, un darbība risināsies dažādās vidēs, no kurām viena ir privātā klīnika.

Seriāls ”Svešā seja” TV3 startēs jau nākampirmdien, 18. septembrī.

Video: seriāla treileris

6 komentāri