”Svešās sejas” Džeinu knapi atpazīt: aktrise žilbina rudens foto sesijā

1 komentārs
”Svešās sejas” Džeinu knapi atpazīt: aktrise žilbina rudens foto sesijā
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Rudenī gandrīz katrs latvietis par savu pienākumu uzskata iemūžināties kopā ar dzentensarkanajām koku lapām vai to krāšņuma fonā. Un kādēļ gan to nedarīt, ja reiz pati māte daba mums dāvājusi četru gadalaiku burvību?! Vienā no Rīgas skaistākajiem parkiem, kā pati smejas, tipiskai latviešu foto sesijai ļāvās arī TV3 seriāla ”Svešā seja” aktrise Elīna Avotiņa.

Seriālā ”Svešā seja” Elīna Avotiņa atveido stilīgo klīnikas administratori un Muižnieku dinastijas atvasi Džeinu. Dzīvē jaunā aktrise ir apliecinājums, ka daudz pievilcīgāks par uzkrītošu dekoratīvās kosmētikas devu, ar ko viņas varone seriālā iemantojusi īpašu pamanāmību, ir atbruņojošs smaids.

Elīnas izdiena rit starp teātri un filmēšanos seriālā ”Svešā seja”. Tādēļ viņa izmanto ik brīdi būt dabas tuvumā.

”Svešās sejas” aktrise Elīna Avotiņa cer, ka viņai nav sakāpis galvā

Portālam Skaties.lv Elīna atzīst, ka ir cilvēks, kuram patīk krāsas, tādēļ rudens ir viņas laiks. Īpaši lapu krāsošanās laikā jaunā aktrise nelaiž garām izdevību būt dabā, tostarp vadīt laiku pastaigās pa parkiem.

Krāsa dažādos toņos un intensitātēs koku lapās ”noturas” vien pāris nedēļas, vai būdamai rudens mīļotājai, nav žēl, ka brīdis tomēr ir tik īss? ”Arī laime mēdz būt īsa,” pasmaida Elīna.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl