1 komentārs
”Svešās sejas” daiļā Daneviča: Attiecībās vecumam nav nozīmes
TV3 publicitātes foto

Dailes teātra aktrisei Dārtai Danevičai (29), kura dzīvē ir kopā ar kolēģi Niklāvu Kurpnieku (25), seriālā ”Svešā seja” uzticēta Madaras loma. Jauniņā medmāsa ir mīļotā vīrietim, kurš par viņu ir gandrīz divas reizes vecāks – Ģirta Ķestera atveidotajam ķirurgam un plastiskās klīnikas vadītājam Rihardam Muižniekam. Ko aktrise dzīvē domā par attiecībām, kurās ir ievērojama vecuma starpība?

Kā portālam Skaties.lv atzina TV3 seriāla ”Svešā seja” zvaigzne Dārta Daneviča, cilvēciskās attiecībās priekšroka ir citām kvalitātēm, nevis vecumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Man nav pieņemamas aprēķina attiecības. Es nesaprotu tās sievietes un vīriešus, kuri tādās atrodas. Jo melot sev un dzīvot diskomfortā – ilgstoši tas ir neiespējami.

Ja attiecības veidojas un ir lielāka vai mazāka vecuma atšķirība, man nešķiet, ka gadiem vajadzētu būt būtiskākajam vai izšķirošākajam faktoram. Ja cilvēki ir satikušies, ir lietas, ka viņus abus ārkārtīgi tur kopā, tad tam ir iemesls. Un vecums lai pakāpjas malā!” spriež seriālu zvaigzne.

Dzīvē aktrise Dārta Daneviča, kura šoruden mirdz vēl kādā TV3 seriālā – ”Ēnu spēles” –, ir kopā ar kolēģi uz teātra skatuves un filmēšanas laukumā – Niklāvu Kurpnieku (25).

“Es priecātos, ja seriālā mums būtu izvērsta kopīga līnija, kur mēs varētu kopā pastrādāt un pierādīt sev un skatītājiem, ka mēs spējam abstrahēties no realitātes, kas ir ārpus filmēšanas laukuma, un radīt kaut ko pavisam jaunu,” Skaties.lv atzina aktrise. Vairāk par to, kā ir kopā ar mīļoto strādāt plecu pie pleca, lasi šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl