Komentāri
”Svešās sejas” Bruno atveidotājs labāk svin Ziemassvētkus nekā savu dzimšanas dienu
TV3 publicitātes foto

Piektdien, 29. septembrī, 25. dzimšanas diena aprit Dailes teātra aktierim un TV3 seriāla ”Svešā seja” Bruno lomas atveidotājam Niklāvam Kurpniekam. Atšķirībā no seriāla varoņa, kurš jau vairākkārt manīts svinību noskaņojumā pat darba dienas viducī, Niklāvs ir krietni pieticīgāks. Viņš dzimšanas dienas nesvin, un arī šī nebūs izņēmums.

25. dzimšanas diena aktierim Niklāvam Kurpniekam paiet darbīgā gaisotnē Dailes teātrī, gatavojoties vakara izrādei. Kā portālam Skaties.lv atzīst šodienas jubilārs, viņš nav no dzimšanas dienu svinētājiem: ”Man dzimšanas dienas nekad nav bijušas kā lielas svinības, es nekad arī neesmu mēģinājis svinības taisīt, jo vienmēr bijusi skola vai darbi. Šajā dienā īpašu sajūtu man nav.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Dzimšanas dienas man neasociējas ar supersvētkiem. Mani pat dažreiz kaitina, ka visi stāv aplī un tevi apsveic par to, ka tu esi nodzīvojis 25 gadus. Ir kā vakar vai rīt es nebūtu dzīvojis,” caur vieglu smaidu atzīst Niklāvs.

Šajā dienā vissvarīgākais aktierim ir iespēja pavadīt kopā laiku ar saviem mīļajiem.

Starp svētkiem, ko aktieris noteikti svin, viņš min Ziemassvētkus.

Niklāvs Kurpnieks dzimis 1992. gada 29. septembrī Jelgavā. Šogad absolvējis Latvijas Kultūras akadēmiju. Dailes teātra izrādēs piedalās kopš 2014. gada. Par Liama lomu izrādē ”Brutāls un dēls” izvirzīts ”Spēlmaņu nakts 2016/2017″ balvai nominācijā ”Gada jaunais skatuves mākslinieks”.

Līdzās teātra gaitām Niklāvs filmējas TV3 jaunajā seriālā ”Svešā seja”, kur viņš atveido Bruno Muižnieku –līdz galam neizlēmīgu jaunieti, jo nevienā no trim dažādajām augstskolām nav nokārtojis pat vienu sesiju. Vecākiem paziņojis, ka tas nav viņa aicinājums – jāmeklē dzīvē kaut kas cits. Patiesībā vienīgais, ko karsti vēlas – mantot vectēva Henrija biznesa impēriju un kļūt par bosu.

Šovasar kļuva zināms, ka Niklāvs uzsācis attiecības ar Dailes teātra aktrisi un seriāla “Svešā seja” zvaigzni Dārtu Daneviču. Ko par būšanu kopā filmēšanās laukumā saka Dārta, lasi šeit!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl