Komentāri
”Svešās sejas” Bruno atveidotājs labāk svin Ziemassvētkus nekā savu dzimšanas dienu
TV3 publicitātes foto

Piektdien, 29. septembrī, 25. dzimšanas diena aprit Dailes teātra aktierim un TV3 seriāla ”Svešā seja” Bruno lomas atveidotājam Niklāvam Kurpniekam. Atšķirībā no seriāla varoņa, kurš jau vairākkārt manīts svinību noskaņojumā pat darba dienas viducī, Niklāvs ir krietni pieticīgāks. Viņš dzimšanas dienas nesvin, un arī šī nebūs izņēmums.

25. dzimšanas diena aktierim Niklāvam Kurpniekam paiet darbīgā gaisotnē Dailes teātrī, gatavojoties vakara izrādei. Kā portālam Skaties.lv atzīst šodienas jubilārs, viņš nav no dzimšanas dienu svinētājiem: ”Man dzimšanas dienas nekad nav bijušas kā lielas svinības, es nekad arī neesmu mēģinājis svinības taisīt, jo vienmēr bijusi skola vai darbi. Šajā dienā īpašu sajūtu man nav.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Dzimšanas dienas man neasociējas ar supersvētkiem. Mani pat dažreiz kaitina, ka visi stāv aplī un tevi apsveic par to, ka tu esi nodzīvojis 25 gadus. Ir kā vakar vai rīt es nebūtu dzīvojis,” caur vieglu smaidu atzīst Niklāvs.

Šajā dienā vissvarīgākais aktierim ir iespēja pavadīt kopā laiku ar saviem mīļajiem.

Starp svētkiem, ko aktieris noteikti svin, viņš min Ziemassvētkus.

Niklāvs Kurpnieks dzimis 1992. gada 29. septembrī Jelgavā. Šogad absolvējis Latvijas Kultūras akadēmiju. Dailes teātra izrādēs piedalās kopš 2014. gada. Par Liama lomu izrādē ”Brutāls un dēls” izvirzīts ”Spēlmaņu nakts 2016/2017″ balvai nominācijā ”Gada jaunais skatuves mākslinieks”.

Līdzās teātra gaitām Niklāvs filmējas TV3 jaunajā seriālā ”Svešā seja”, kur viņš atveido Bruno Muižnieku –līdz galam neizlēmīgu jaunieti, jo nevienā no trim dažādajām augstskolām nav nokārtojis pat vienu sesiju. Vecākiem paziņojis, ka tas nav viņa aicinājums – jāmeklē dzīvē kaut kas cits. Patiesībā vienīgais, ko karsti vēlas – mantot vectēva Henrija biznesa impēriju un kļūt par bosu.

Šovasar kļuva zināms, ka Niklāvs uzsācis attiecības ar Dailes teātra aktrisi un seriāla “Svešā seja” zvaigzni Dārtu Daneviču. Ko par būšanu kopā filmēšanās laukumā saka Dārta, lasi šeit!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl