”Svešās sejas” aktrise Elīna Avotiņa cer, ka viņai nav sakāpis galvā

9 komentāri
”Svešās sejas” aktrise Elīna Avotiņa cer, ka viņai nav sakāpis galvā
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Līdz ar seriālu ”Svešā seja” plašākai publikai ir iespēja novērtēt jaunās aktrises Elīnas Avotiņas aktiermeistarības dotumus. Pēc mēneša, kopš seriāls priecējis TV skatītājus, portāls Skaties interesējās, vai aktrise nav apreibusi no pielūdzēju uzmanības un kādas pārmaiņas spožā debija TV ekrānā ienesusi viņas dzīvē.

Muižnieku jaunākās paaudzes pārstāve un klīnikas administratore Džeina seriālā ”slēpjas” aiz koša grima kārtas, tādēļ dzīvē Elīna Avotiņa priecājas, ka ikdienas gaitās viņas varone ”netraucē”.

”Paldies Dievam, mani vēl neatpazīst! Tas ir, pateicoties Džeinas grimam, kas ir ļoti spēcīgs. Es ikdienā skraidu kā pelīte – ļoti ātri eju, lai mani nevar pamanīt,” jautāta, vai pēc seriāla ”Svešā seja” starta saskārusies ar plašāku atpazīstamību, piemēram, uz ielas, portālam Skaties.lv atzīst Elīna.

Šajā sakarā viņa nesen ar paziņu piedzīvojusi kādu patīkamu notikumu, kad kinoteātrī divas vērīgas seriāla skatītājas, kuras aktrisi bija atpazinušas arī bez tumšās lūpukrāsas, kāroja sev kādu piemiņu.

”Divas mazas meitenītes vēlējās kopā nofotografēties. Tas siltums un mīļums, ko bērni dod… Es tiešām tik labi sajutos. Ja kāds pieaugušais gribētu uztaisīt ”selfiju”, varbūt es pat atteiktu,” stāsta jaunā aktrise.

Turklāt Elīnas sirdi sasildījis tieši tas, ka viņas pirmie fani bijuši bērni: ”Ar bērniem ir visforšāk, jo viņi ir tīri. Manuprāt, vajag ieguldīt bērnos.”

Elīna Skaties.lv atzīst, ka pagaidām slava netraucē un plašāku atpazīstamību viņa pieņemtu vien gadījumā, ja tas palīdzētu profesijai: ”Mums ir publiska profesija, un aktierim jābūt sabiedrības spogulim.”

”Es ļoti ceru, ka man nav sakāpis galvā. Es arī aktieriem saku, ka, ja tā noticis, izdauziet to ārā. Par to es būšu tikai pateicīga.

Mani nav vēl par ko slavēt. Protams, es darbu daru ar tīru sirdsapziņu un cik labi es varu, bet tas vēl īsti nav nekas,” spriež dauzsološā jaunā aktrise.

Seriāla ”Svešā seja” skatītāju vidū Elīna simpātijas iekarojusi ar patiesi pārliecinošu tēlojumu. Vieglas dzīves kārotājiem tāda dzīve kā vieglprātīgajai, koķetajai, bezrūpīgajai Džeinai, kurai nekad nav trūcis naudas, ir teju sapņu piepildījums.

”Viņu un brāli Bruno ir audzinājusi mamma, jo tēvs vienmēr bijis aizņemts darbā. Ābols no ābeles tālu nekrīt. Ja gribi saprast, kāda ir Džeina, paskaties uz Ēriku!” savu varoni komentē aktrise.

”Džeina ir izlutināta, viņa uzskata, ka viņai it visā ir teikšana. Bet sirdī viņa ir labs cilvēks. Dažreiz viņa pat īsti nesaprot, ko viņa dara.

Tāpat viņa kā jau visas sievietes grib atrast mīlestību. Es viņu ļoti labi saprotu. Aiz maskas ir arī cilvēcīgā puse.

Es nezinu, vai dzīvē mēs spētu būt labākās draudzenes, bet es censtos un mēģinātu saprast viņas motivāciju,” par Džeinu Muižnieci teic Elīna.

Seriālā Džeina te lenc Kaspara Dumbura atveidoto anesteziologu Arti, te ļaujas koķetērijai ar krūšu ķirurgu Eināru, ko atveido Mārtiņš Upenieks, taču kāds ir jaunās seriālu zvaigznes attiecību statuss dzīvē?

To, vai aktrises sirds ir brīva, viņa ne apstiprina, ne noliedz, bet atklāj kādu būtisku detaļu: ”Ir ļoti labi, ja otrs cilvēks saprot aktiera profesiju – tā ir liela vērtība.

Tāpat, protams, tu pats nevari darīt to, kas otru varētu sāpināt. Sapratnei jābūt abpusējai.”

TOP komentāri

 • Pipars
  +7 +7 0

  Pipars

  Aktrisei nav ne vainas, bet scenāristiem gan totāls ideju trūkums galvās. Paņemiet Dīci, lai šim sviestam vismaz piešķiļ asumiņu!
 • Simba
 • Sofii
  +4 +4 0

  Sofii

  Man patīk, kā viņa tēlo. Kaitinošāka par Ķesteri tur tāpat neviena cita nav.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl