”Svešās sejas” aizkulišu foto: kā Ģirts Ķesteris pie matiem tika

0 Komentāru
”Svešās sejas” aizkulišu foto: kā Ģirts Ķesteris pie matiem tika
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Gaumes atšķiras, tāpat kā viedoklis par pārvērtību rezultātu, ko jaunā TV3 seriāla ”Svešā seja” vajadzībām piedzīvojis aktieris Ģirts Ķesteris. Kamēr nācija lauž šķēpus, kā aktieris izskatās labāk – ar vai bez matiem -, portāls Skaties.lv piedāvā iespēju soli pa solim novērtēt, kā Ķesteris ”atguva” matus.

TV3 spilgti startējušais latviešu seriāls ”Svešā seja” ir šīs nedēļas izklaides industrijas viens no aprunātākajiem notikumiem. Īpašu uzmanību seriālu fani veltījuši Ķestera atveidotā varoņa plastikas ķirurga Riharda Muižnieka analīzei, cita starpā tēlu salīdzinot ar aktiera ”priekšgājēju” terapeitu Leonu seriālā ”UgunsGrēks”.

Vairāk par to, ko Ķesteris domā par ārstu tēlošanu, lasi intervijā ar aktieri!

Nesen seriāla ”Svešā seja” filmēšanas laukumā viesojās portāls Skaties.lv, lai soli pa solim iemūžinātu, kā no plikpaura Ķesteris pārtop kungā ar eleganto matu ērkuli.

Kā iepriekš Ķesteris uzsvēra sarunā ar portālu Skaties.lv, pārvērtību šovs ir liela priekšrocība, kas aktierim piešķir citu vizuālo veidolu.

”Patiesībā es ļoti priecājos par to, jo tā ir iespēja aizbēgt no sava ārējā veidola.

”Svešā seja” ir gadījums, kad autori, režisori un radošā komanda man ir devusi šādu iespēju. Apbrīnojams ir frizieres un grimētājas Ilzes Trumpes, kura šo parūku izveidoja, darbs. Tā absolūti organiski iekļaujas manā veidolā. Un tā ir liela priekšrocība, tur nav nekā samākslota.

Tēvs gan vairs nav starp dzīvajiem, bet tie, kuri zināja manu tēvu, mani identificē ar viņu. Tas ir kompliments,” par iemiesošanos plastikas ķirurga Riharda Muižnieka vizuālajā tēlā klāstīja Ķesteris. Vairāk lasi šeit!

0 Komentāru