Šonedēļ seriāls “Svešā seja” papildināsies ar duetu no Liepājas teātra

2 komentāri
Šonedēļ seriāls “Svešā seja” papildināsies ar duetu no Liepājas teātra
Skaties.lv

Jau vairāk kā mēnesi kanālā TV3 ik darba dienas vakaru plkst. 20:20 iespējams vērot seriālu “Svešā seja”, un jau šonedēļ tas papildināsies ar vēl diviem tēliem.

Viens no tiem būs Sandis Pēcis, kurš būs Kaspara Dumbura atveidotā Arta bērnības dienu draugs Lauris. Taču citas Liepājas teātra aktrises Samiras Adgezalovas varone Karīna Markeviča visu šo laiku palikusi aizkadrā. Karīna Muižnieku slimnīcā strādā jau daudzus gadus, un ir sanitāre.

Vienmēr pozitīvais Lauris

Laurim piemīt neglābjams optimisms un pozitīvas enerģijas lādiņš. Tāpat viņš ir sportisks, katru rītu skrien krosu un apmeklē trenažieru zāli.

Lauris ir komunikabls un draudzīgs, un nemēdz ilgi pārdzīvot par notikušo, piemēram, dzīvot pagātnē – viņš tā vietā nopurinās un iet tālāk, pretī jauniem izaicinājumiem. Dzīvi uztver kā piedzīvojumu. Nauda viņam viegli nāk un iet. Ir lētticīgs, uzticas cilvēkiem un bieži vien tiek piekrāpts, tomēr nezaudē ticību labajam.

Lauris ir Arta draugs. Abi kopā gājuši skolā un sēdējuši vienā solā. Ja Artis vienmēr bijis gudrais, Lauris – atlētiskais tipāžs. Artis izdomājis nerātnību plānu, bet Lauris pielicis fizisku spēku, lai to realizētu. Abi papildina viens otru, tāpēc jūtas labi viens otra kompānijā.

Lauris uzreiz pēc vidusskolas sācis strādāt, piepelnījies dažādos bāros un naktsklubos – ar domu, ka vēl jāatrod patiesais dzīves aicinājums. Izdomājis atvērt Rīgā savu bāru, to arī izdarījis, paņemot vairākus kredītus. Turpinājis bieži satikties ar Arti, kurš kopā ar kursabiedriem – topošajiem mediķiem – apmeklējis viņa bāru. Abi saglabājuši draudzīgas attiecības. Diemžēl Lauris iekūlies parādos ar kredītkompānijām un nācies bāru atdot.

Tagad Lauris nolemj meklēt laimi citur, bet, kamēr nav vēl izdomājis, kurā virzienā doties, nolemj apciemot savu labāko draugu Arti. Apciemojums ievelkas, Lauris atrod pilsētiņā bārmeņa darbu un gribot negribot tiek ierauts Muižnieku ģimenes intrigās…

Karīna – vienkārša un viegli pakļaujama meitene

Karīna ir sanitāre Muižnieku klīnikā, kur strādā jau 5 gadus. Kad tur pirms 2 gadiem sākusi strādāt Madara, abas sadraudzējušās, jo atklājušas, ka viņām ir daudz kopīga – abas nāk no vienkāršām ģimenēm un bagāto Muižnieku un pacientu vidū meklējušas radniecīgu dvēseli.

Karīnas galvenā rakstura īpašība – neizlēmība. Viņa ir jauka meitene, bet bez mugurkaula un sava viedokļa sadzīviskās lietās. Viņa neprot pati pieņemt lēmumus, ļoti ietekmējas no citu cilvēku domām. Sekotāja, nevis līdere. Toties Karīnai piemīt augstas morāles un ētikas vērtības nopietnās lietās, viņa ir tikumīga, labsirdīga un godīga.

Karīna joprojām meklē savu īsto un vienīgo, neielaižas vienas nakts sakaros, jo vēlas nopietnas attiecības, ģimeni.

TOP komentāri

  • p
  • Ija
    0 0 0

    Ija

    Skatoties šo seriālu esmu sapratusi, ka tas ir Ugunsgrēka (kuru neskatījos vismaz pēdējos 4, 5 gadus, izņemot pēdējo sēriju, kur nekas nebija mainījies!) variants! Jaunajā seriālā kaitina Arta tēls, nevaru ,,izkost'', vai tēls tāds glups, vai aktieris slikts!? Vienīgi Leons gan tas pats tikai vārds mainīts! Lai veicas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl