Seriāls ”Svešā seja” pirms lielā sezonas fināla piedzīvos galvenā varoņa bojāeju!?

14 komentāri
Seriāls ”Svešā seja” pirms lielā sezonas fināla piedzīvos galvenā varoņa bojāeju!?
TV3 Publicitātes foto

Lielais fināls tuvojas straujiem soļiem – 17. maijā kanāla TV3 skatītāji būs liecinieki pašai pēdējai seriāla ”Svešā seja” sērijai, taču līdz tam sagaidāmi daudz saspringtu brīžu. Stefanam liks nogalināt Henriju, Janas dzīvība tiks apdraudēta, kā arī vienai no galvenajām varonēm Madarai neklāsies īpaši spīdoši.

Seriāla faniem jau zināms, ka bezvēsts pazudusi Dailes teātra aktrises Dārtas Danevičas atveidotā Madara, kuru izmisīgi cenšas sameklēt viņas mīļotais puisis. Artim, spriežot pēc publiski pieejamās anotācijas kanāla TV3 mājaslapā, tā arī neizdosies tikt meitenei uz pēdām.

Kādā mirklī viņa rīcībā nonāks Karīnas telefons, ar kuru cerēja sazvanīt meiteni, taču pūliņi, rādās, beigsies neveiksmīgi. Karīna ir pārliecināta, ka ar Madaru noticis kaut kas slikts, un, kā rakstīts anotācijā, viņas paredzējums piepildīsies. To, kas notiks ar galveno varoni, uzzināsim vēlāk, taču var spekulēt ar gala iznākumu.

Vai Henrija kārtējais plāns šoreiz būs neveiksmīgs un realizēsies ar Madaras nāvi? Ko Artis teiks, kad uzzinās par to, kas noticis viņam aiz muguras? Varbūt pašu Henriju nomušīs Stefans, kuram tiks uzdots uzdevums no Resnā viņu nonāvēt. Jautājumu daudz, bet atbildes radīsies tikai laika gaitā.

Turpiniet sekot līdzi seriāla notikumu attīstībai kanālā TV3 no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20.20.