40 komentāri

Pirmdienas, 18. septembra, vakarā TV3 pirmizrādi piedzīvoja jaunais latviešu seriāls ”Svešā seja”. Jau pirmajā sērijā scenārija autori bija parūpējušies par spraigu sižetu.

Rihards Muižnieks (Ģirts Ķesteris) uzaicinājis vakariņās savus tuvākos cilvēkus – dēlu Bruno (Niklāvs Kurpnieks), meitu Džeinu (Elīna Avotiņa), šķirto sievu Ēriku (Vita Vārpiņa) un tēvu Henriju (Zigurds Neimanis), lai iepazīstinātu ar līgavu Madaru (Dārta Daneviča).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģimene nav sajūsmā par šīm attiecībām. Riharda meita īpaši satrakojas, kad uzzina, ka tēvs nolēmis apprecēt meiteni viņas vecumā. Turklāt Džeina pārliecināta, ka Madarai attiecībā uz līgavaini ir mantkārīgi nolūki.

Vakariņas iztraucē pēkšņs ienācējs, kurš izšauj Henrija virzienā. Par reakcijas trūkumu nevar sūdzēties Bruno, no kura raidītās lodes uzbrucējs uzreiz mirst.

Ierodas policija, bet netīro darījumu lietās pieredzes bagātajiem Muižniekiem izdodas Henrija brūci un nošauto uzbrucēju veikli paslēpt.

Henrijs tiek nogādāts klīnikā, kur Rihards ķeras klāt operācijai. Viņam asistē līgava Madara. Lodi izdodas izņemt un, Rihards paziņo: ja tēvs līdz rītam ”izvilks”, tad būs dzīvotājs.

Tikmēr no bērēm atgriežas Vītoliņu ģimene un nolemj vēl brīdi pasēdēt savā kafejnīcā, lai pieminētu aizgājēju – Žannas Feldmanes (Milena Gulbe) vīru Viktoru. Atraitne mierinājumu gūst dēla Arta (Kaspars Dumburs), mātes Šarlotes Vītoliņas (Katrīne Pasternaka) un tēva Klaudija Vītoliņa (Juris Kalniņš) sabiedrībā. Tuviniekiem izdodas Žannu pierunāt pāris dienas uzkavēties un atpūsties.

Sērijas izskaņā Artis nejauši uzzina sen glabātu Vītoliņu ģimenes noslēpumu – bagātā Muižnieku ģimene un vienkāršā Vītoliņu ģimene ir saistītas ar radniecības saitēm – puiša bioloģiskais tēvs ir Rihards Muižnieks.

Video: seriāla “Svešā seja” 1. sērija

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl