Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

Komentāri
Reklāmu zvaigzne, slavenu animācijas filmu varoņu balss un tagad atraktīvā blondīne “Svešajā sejā” – universālā aktrise Zane Aļļēna
Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Pirms daudziem gadiem viņu pazinām kā Elīzu seriālā “Mīli mani mūžam!”. Manīta arī citos pašmāju seriālos, taču ikdienā viņa nodarbojas ar pavisam ko citu – animācijas filmu ierunāšanu. Taču pagājušajā nedēļā aktrise Zane Aļļēna TV ekrānā atgriezās kā Justīne jaunajā superseriālā “Svešā seja”, tāpēc portāls Skaties.lv aicināja viņu uz nelielu sarunu.

Savu kāju spērusi gandrīz visos populārākajos latviešu seriālos, bet pārsvarā epizodiskās lomās, kas Zanei šķiet ļoti saistoši: “Ir loģiski, ka aktieris visu laiku nevar būt galvenajās lomās. Tā taču nenotiek! Man ir interesanti spēlēt mazās, epizodiskās lomas, kur varu uztaisīt interesantu tēlu. Piemēram, nezinu, cik apjomīgs būs Justīnes tēls – vai uz dažām sērijām, vai ilgāk.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Justīne “Svešajā sejā” ir un būs ļoti krāsaina sieviete, kas aktrisei šķitis kā izaicinājums. “Jāspēlē blondīne uz lieliem papēžiem. Gan šī, gan jebkura loma man ir sevis izaicināšana, un es nešķiroju, vai tas ir seriāls, filma, teātris vai reklāma.”

Zani pēdējos gados visbiežāk varēja manīt telekomunikāciju uzņēmuma “Tele2” veidotajās reklāmās, kur darbojās tandēmā ar Dailes teātra aktieri Mārtiņu Poču. Jautāju, vai tās dēļ viņu uz ielas atpazīst, aktrise paliek domīga: “Man nesen Cēsīs veikalā pienāca klāt vīrietis un teica – tu esi aktrise! Un es samulsu, neesmu pieradusi pie atpazīstamības.

Atceros, “Mīli mani mūžam!” laikā nevarēja Vecrīgā ieiet klubā, kad jau liek parakstīties uz krūtīm. Tas tiešām bija traks laiks,” atmiņās gremdējas viņa.

Atgriežoties pie paša galvenā, seriāla “Svešā seja” jaunās varones Justīnes, Zanei ar viņu neesot pilnīgi nekā kopīga, kas vērtējams ar plusa zīmi. “Ir labi, ja aktierim jāizkāpj no savas komforta zonas un sava kautrīguma.”

Bez šī seriāla aktrisi var redzēt arī Regnāra Vaivara iestudējumā Valmieras Drāmas teātrī “Klusa nakts, dzēra nakts”, kā arī Nacionālā teātrī bērnu izrādē “Sudraba slidas” un “Teātrī TT” viņa spēlē izrādē “Icikēriks”. Zane ierunājusi arī daudz slavenus animācijas filmu varoņus, kā, piemēram, Nepatiku “Prāta spēlēs”, zaķenīti inspektori “Džūdiju Hopsu” “Zootropolē”, bet multfilmā “Krūdi” viņa bija Ipa.

Par nākotnes plāniem Justīnes lomas atveidotāja runā izvairīgi. “Viss plūst un mainās, un nekad neko nevar paredzēt. Izmantošu sev dotās iespējas un, kad vien varēšu, pavadīšu laiku ar savu dēlu,” tā Zane.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl