Publiskota TV3 seriāla “Svešā seja” tituldziesma – grupas ”Musiqq” smeldzīgais hits

27 komentāri
Publiskota TV3 seriāla “Svešā seja” tituldziesma – grupas ”Musiqq” smeldzīgais hits
"Musiqq" dalībnieki Emīls Balceris un Marats Ogļezņevs ciemos Skaties.lv (Foto: Skaties.lv)

25. augustā, dienu pēc TV3 jaunās sezonas atklāšanu, pirmatskaņojumu piedzīvojusi jaunā pašmāju seriāla ”Svešā seja” tituldziesma. Skaņdarba ”Atbalss” radītāji un izpildītāji ir populārais duets ”Musiqq”.

”Dziesma ir smeldzīga un šķiet, ka forši piemērota jaunajam seriālam. Būs intriģējoši,” portālam Skaties.lv saka Emīls Balceris.

”Mūsu gadījumā stāsts ir par mīlestību. Bet, kā tas sasauksies ar seriālu, pagaidām nezinām. Varbūt vārdu nozīme ievirzīsies citādāk, ja bilde būs citādāka. Par to grūti pateikt, jo neesam redzējuši nevienu sēriju,” saka dziesmas ”Atbalss” autors Marats Ogļezņevs.

Dziesma nav rakstīta, iedvesmu smeļoties seriāla sižetā vai varoņu raksturos. ”Bija piedāvājums, mums bija dziesma, un seriāla veidotājiem šķita, ka tas ir tas, kas vajadzīgs, un izdevās sadarbība,” atklāj Emīls.

Jautāti, kādas pašiem ir attiecības ar latviešu seriāliem, mūziķi teic, ka šobrīd ikdienā īpaši daudz nesanāk paskatīties, bet agrāk Emīls skatījies seriālu ”UgunsGrēks”.

”Tā bija devītā sezona, ko skatījos. Tolaik laikam mācījos pirmajā kursā. Pēc tam es seriāla skatīšanos pametu – tiku ārā no atkarības,” atzīstas Emīls.

Tikmēr Maratam mīļš bijis seriāls ”Sirdsmīļā Monika”.

Mūziķi ar interesi gaidīs jauno seriālu ”Svešā seja”, kas TV3 startēs 18. septembrī un būs skatāmas ik darba dienu plkst. 20.20.

Video: seriāla “Svešā seja” tituldziesma

27 komentāri