2 komentāri
Nedēļas beigās “Svešajā sejā” ienāks līdz šim nežēlīgākais varonis – slepkava! Vai gaidāms jauns līķis?
Foto: ekrānuzņēmums

Piektdien spriedzes un intrigu pilnais pašmāju seriāls “Svešā seja” piedzīvos vēl vienu jaunu varoni – Jansona padoto Kazimiru Bekeru, kuru atveidos Marģers Eglinskis. Vai tas nozīmē, ka atkal līs asinis?

Vienīgais cilvēks, no kura Kazimirs baidās un kuru viņš respektē, ir Jansons. Kazimirs ciena šefu par viņa gudrību. Arī Jansons respektē Kazimiru un klusībā baidās no viņa – zina, cik Kazimirs var būt nežēlīgs.

Kazimirs ar Jansonu ir pazīstams jau sen, palīdzējis Jansonam izveidot narkotiku biznesa monopolu šajā rajonā, bez žēlastības nogalinot mazos narkotiku izplatītājus un pārņemot viņu mazos biznesiņus.

Kazimirs labi saprotas ar Jansonu, apguvis priekšnieka kaprīzes, prot stresa situācijās viņu nomierināt. Jaunais seriāla varonis iedveš cilvēkiem bailes. Visi Jansona darbinieki zina, ka ar Kazimiru joki ir mazi. Tieši viņš ir tas, kurš pēc Jansona pavēles soda darbiniekus par viņu kļūdām vai nodevību.

Stāsti par to, cik viņš asiņaini izrēķinājies ar nodevējiem, jau kļuvuši par leģendām, neviens neuzdrošinās stāties viņam pretī.

Kazimiram ir vidējā profesionālā izglītība, viņš kādreiz strādājis par veterināro feldšeri. Jansona uzdevumā ir nācies izmantot apgūtās iemaņas, lai sašūtu kādu brūci, vai gluži pretēji – radītu tās.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl