Nedēļas beigās “Svešajā sejā” ienāks līdz šim nežēlīgākais varonis – slepkava! Vai gaidāms jauns līķis?

2 komentāri
Nedēļas beigās “Svešajā sejā” ienāks līdz šim nežēlīgākais varonis – slepkava! Vai gaidāms jauns līķis?
Foto: ekrānuzņēmums

Piektdien spriedzes un intrigu pilnais pašmāju seriāls “Svešā seja” piedzīvos vēl vienu jaunu varoni – Jansona padoto Kazimiru Bekeru, kuru atveidos Marģers Eglinskis. Vai tas nozīmē, ka atkal līs asinis?

Vienīgais cilvēks, no kura Kazimirs baidās un kuru viņš respektē, ir Jansons. Kazimirs ciena šefu par viņa gudrību. Arī Jansons respektē Kazimiru un klusībā baidās no viņa – zina, cik Kazimirs var būt nežēlīgs.

Kazimirs ar Jansonu ir pazīstams jau sen, palīdzējis Jansonam izveidot narkotiku biznesa monopolu šajā rajonā, bez žēlastības nogalinot mazos narkotiku izplatītājus un pārņemot viņu mazos biznesiņus.

Kazimirs labi saprotas ar Jansonu, apguvis priekšnieka kaprīzes, prot stresa situācijās viņu nomierināt. Jaunais seriāla varonis iedveš cilvēkiem bailes. Visi Jansona darbinieki zina, ka ar Kazimiru joki ir mazi. Tieši viņš ir tas, kurš pēc Jansona pavēles soda darbiniekus par viņu kļūdām vai nodevību.

Stāsti par to, cik viņš asiņaini izrēķinājies ar nodevējiem, jau kļuvuši par leģendām, neviens neuzdrošinās stāties viņam pretī.

Kazimiram ir vidējā profesionālā izglītība, viņš kādreiz strādājis par veterināro feldšeri. Jansona uzdevumā ir nācies izmantot apgūtās iemaņas, lai sašūtu kādu brūci, vai gluži pretēji – radītu tās.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl