Nebijušas intrigas un jaunu varoņu plejāde – kas notiks “Svešās sejas” pirmajā nedēļā?

Pievienot komentāru
Nebijušas intrigas un jaunu varoņu plejāde – kas notiks “Svešās sejas” pirmajā nedēļā?
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Janvāra pēdējā nedēļā kanāls TV3 saviem skatītājiem piedāvāja superseriāla “Svešā seja” jaunāko sezonu. Piedāvājam ieskatīties publiski pieejamajā anotācijā un noskaidrot, ko tad sagaidīsim otrās sezonās pirmajās sērijās.

Saules stariņš Laura?

Kā zināms, jau pirmā sērija sākās ar milzu pārmaiņām – jauni tēli, bet iepazītajiem tēliem – jauni statusi. Laura, šķiet, staigājoša pozitīvisma bumba, bet uzreiz tapa skaidrs, ka viņa glabā kādu tumšu noslēpumu – mīlestību pret noziedznieku, ko meklē visa valsts.

Tuvākajās sērijās jau diezgan skaidri izkristalizēsies sievietes patiesā daba – apķērīga, savā darbā profesionāla un viltīga. Kā tas izpaudīsies? Uzzināsiet jau pavisam drīz.

Henrijs un tumšs noslēpums

Jau šovakar atklāsim, ko Henrijs visu laiku slēpis no visiem. Un viens no šādiem noslēpumiem nāca gaismā jau vakar, kad izrādījās, ka savā testamentā bojāgājušais Rihards klīniku novēlējis ne tikai Artim, bet arī Madarai.

Taču ir vēl kas, ko Muižnieku ģimenes galva nestāsta saviem līdzcilvēkiem. Par to pamatīgi dusmīgs būs Bruno, kurš jau tā ir neapmierināts ar testamentā rakstīto. Tagad puisim nāksies samierināties ar vēl kaut ko, kas viņa raksturam būs īpaši smags pārbaudījums.

Policijas sirēnas

Izskatās, ka tēls, kurš vakar no jauna parādījās seriālā, bet slēpa savu seju, ar katru dienu ieņems arvien nozīmīgāku lomu “Svešajā sejā”. Stefans, kurš ir Lauras sirdsāķītis, šķiet, nespēs samierināties ar viņas cīņu divās mīlas frontēs, un būs pamatīgi greizsirdīgs uz Arti.

Taču lielu brēku vīrs nevar celt, jo viņš joprojām ir policijas redzeslokā, turklāt piektdienas sērijā būs dzirdamas likumsargu mašīnas sirēnas. Vai tas nozīmē, ka viņu jau tik ātri saņems ciet? To un daudz ko citu noskaidro “Svešās sejas” otrās sezonas pirmajās sērijās katru darbadienas vakaru plkst. 20.20.