256 komentāri
Meklējam aktierus! Lieliska iespēja filmēties latviešu seriālā “Svešā seja”
TV3 publicitātes foto

Vai vienmēr esi vēlējies pagozēties TV kameru priekšā? Jūti, ka tieši tev ir jāparādās zilajos ekrānos visā Latvijā? Šī lielā iespēja! Piesakies un ņem dalību kanāla TV3 darba dienu vakaru seriālā “Svešā seja”.

Viss, kas tev jāizdara, jāaizpilda zemāk atrodamā forma, kas arī kalpos kā vizītkarte uz lielo iespēju, jo aktieri tiks izvēlēti pēc nejaušības principa. Tāpēc stingri seko norādījumiem, un jau pavisam drīz uzzināsi, vai laime tev uzsmaidījusi.

Kopumā tiks izvēlēti aptuveni 40-50 jauno censoņu, kas vecāki par 16 gadiem. Jūsu uzdevums nebūs sarežģīts, bet ļoti atbildīgs – nepieciešami regulāri viesu nama kafejnīcas apmeklētāji.

  • Maks. 10 MB (JPG, PNG)

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

Ar konkursa noteikumiem iepazīsties ŠEIT!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl