Komiķis Kugrēns “Svešajā sejā” ienāks ar joku, kas viņa varonim var maksāt dzīvību

0 Komentāru
Komiķis Kugrēns “Svešajā sejā” ienāks ar joku, kas viņa varonim var maksāt dzīvību
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Šonedēļ TV3 seriāls “Svešā seja” pie saviem skatītājiem dosies ar vairākiem jaunumiem. Viens no tiem būs “standup” komiķa Rūdolfa Kugrēna pievienošanās aktierus ansamblim.

Jau ziņojām, ka “Svešās sejas” komandai pavisam drīz pievienosies aktrise Kristīne Belicka, kura atveidos medmāsu. Taču šis nav vienīgais jaunums, kas seriāla fanus sagaida šonedēļ.

“Svešās sejas” varoņu komandai pievienosies standup komiķis Rūdolfs Kugrēns, kurš atveidos Bruno kolēģi Dāvi, un viņa ienākšana seriālā būs gana iespaidīga.

Bruno mazgās operāciju zāli, nemanot ienāks Dāvis, pie Bruno pakauša pieliks šaujamo. Henrijs licis viņu novākt, jo pārāk daudz zina un Henrijam aizdomas, ka Bruno runājis ar policistu, kurš regulāri vazājas pa klīniku. Imunitātes Bruno vairs nav, Muižnieku asinsradinieks arī viņš vairs nav, dziesmiņa nodziedāta…

Taču Bruno nedomās padoties, viņam izdosies atņemt Dāvim ieroci. Dāvis mudinās Bruno nomierināties. Izrādīsies, Dāvis ir tikai pajokojis. Viņš būs Bruno jaunais kolēģis, no šīs dienas abi strādās kopā par naudas izsitējiem…

Kugrēns seriālā ienāks ar joku

0 Komentāru