”Kļūsi par Muižnieci? Varbūt…” Seriāls ”Svešā seja” no skatītājiem atvadās ar nāves slieksni un bildinājumu

17 komentāri
”Kļūsi par Muižnieci? Varbūt…” Seriāls ”Svešā seja” no skatītājiem atvadās ar nāves slieksni un bildinājumu
Ekrānuzņēmums

Šī gada maijs iezīmējies ar kanāla TV3 seriāla ”Svešā seja” lielo noslēgumu, kas 17. maija vakarā atbildēja uz visiem divās sezonās iekrātajiem jautājumiem. Lielais fināls iepriecināja seriāla fanus ar bildinājumu pašā seriāla izskaņā.

”Svešās sejas” pati pēdējā sērija iesākās ar Zigmunda zvanu Henrijam, lai sarunātu tikšanos, kurā plānots veco Muižnieku novākt no ceļa. Vienīgi Henrijs, kā ierasts, bija soli priekšā saviem nelabvēļiem, un viņš bija gatavs šim nepatīkamajam pārsteigumam. Abi domāja, ka ir slīpētāki viens par otru, norunājot tikties Henrijam piederošajā Toskānā un plānojot, kā viens otru nogalināt.

Salējis vīnu, Zigis Henrija dzērienam piepilināja indi, taču vecais oligarhs ar viltīgu paņēmienu to iebarojam pašam indētājam.

Sērijas turpinājumā gan tā arī nenoskaidrojām – Henrija draugs izdzīvoja vai tomēr aizgāja aizsaulē.

Madara pamodās Muižnieku klīnikā, viņu sagaidīja Artis, pastāstot, ka visas apsūdzības pret viņu ir atceltas. Pēcāk puisis no izmeklētājas uzzināja patiesību par Stefanu, precīzāk, viņa patieso identitāti, un nāca ar to klajā Laurai.

Laura saprata, ka nespēs izlocīties, un pastāstīja taisnību Artim, kurš grasījās Stefanu jeb Kristapu nodot policijai. Viņa nevarēja samierināties ar sava mīļotā potenciālo likteni un devās pēc palīdzības pie Henrija. Viņš Laurai neatteica, jo Stefans reiz bija izglābis viņa dzīvību. Arī Madara iesaistījās Egila Melbārža atveidotā tēla glābšanas operācijā, saplēšot glāzi ar viņa pirkstu nospiedumiem, kas bija paredzēti iesniegšanai policijā.

Beigu beigās Artis nolaida pret Stefanu (Kristapu?) pavērsto ieroci un palaida viņu ar Lauru brīvībā. Bet seriāls noslēdzās uz laimīgas nots – Madara saņēma uzaicinājumu kļūt par Muižnieci.