Klāt TV3 seriāla ”Svešā seja” pirmizrāde. Noskaties un izsaki viedokli šeit!

174 komentāri
Klāt TV3 seriāla ”Svešā seja” pirmizrāde. Noskaties un izsaki viedokli šeit!
TV3 publicitātes foto

Tas brīdis ir pienācis – jau pavisam drīz pirmizrādi piedzīvos TV3 jaunās sezonas lielais notikums – jaunais latviešu seriāls ”Svešā seja”. Portāls Skaties.lv piedāvā noskatīties seriāla pirmo sēriju, vienkaikus izsakot pārdomas par redzēto un pārmijot viedokli ar citiem seriālu faniem. Pirmizrādes sākums – plkst. 20.20.

TV3 jaunajā seriālā ”Svešā seja” lomas atveidos Ģirts Ķesteris, Dārta Daneviča, Kaspars Dumburs, Milena Gulbe, Zigurds Neimanis, Katrīne Pasternaka, Juris Kalniņš, Elīna Avotiņa, Niklāvs Kurpnieks, Vita Vārpiņa, Armands Berģis, Kārlis Freimanis un citi.

Kā liecina anotācija, jau seriāla pirmajā sērijā spraigu notikumu netrūks.

Rihards Muižnieks uzaicina savu ģimeni vakariņās un paziņo viņiem negaidītus jaunumus. Ģimenes locekļi ir šokēti un grib, lai Rihards maina savu lēmumu.

Vītoliņu ģimene atgriežas no bērēm un nolemj vēl brīdi pasēdēt savā kafejnīcā, lai pieminētu aizgājēju.

Muižnieku ģimenes vakariņas iztraucē šāviens.

Artis nejauši uzzina sen glabātu Vītoliņu ģimenes noslēpumu – izrādās, ka bagātā Muižnieku ģimene un vienkāršā Vītoliņu ģimene ir saistītas ar radniecības saitēm.

Video: fanu tiešraide

TOP komentāri

 • Indra Kārkliņa
  +78 +75 -3

  Indra Kārkliņa

  Man šķiet Viņas melo labāk nevienam nepārspēt! Mans mīļākais un labākais LV seriāls
 • Karīna Meinarte
  +46 +44 -2

  Karīna Meinarte

  Režisore vai producente tik ļoti stāstīja, ka vēlas attiet no Ugunsgrēka un veidos ko pavisam citu- kur tad ir? Viss tāpat iekštelpās, viss drūms un "smags", visi aktieri tādi stīvi.. galīgi garām! Būtu ko mūsdienīgāku uztaisījuši, dzīvīgāku un ar humoru! Tādas drāmas jau ir līdz riebumam!
  Un lūdzu, neveidojiet šim turpinājumu- vēl 20 sezonas! ?
 • Jolanta Pīķe

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl