Ķesteris par ārstu tēlošanu: No tā man veselība neuzlabojas

Evita Bandere

Autors: Evita Bandere

0 Komentāru
Ķesteris par ārstu tēlošanu: No tā man veselība neuzlabojas
""Svešā seja" ir trilleris ar smaidu," jauno TV3 seriālu īsi raksturo Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris. (Ieva Lūka / LETA)

Vēl tikai divas dienas, līdz TV3 startēs rudens lielais notikums – jaunais latviešu seriāls ”Svešā seja”. Ko skatītāji sagaidīs TV ekrānā, portāls Skaties.lv pirms lielās pirmizrādes jautāja iemīļotajam Dailes teātra aktierim un TV3 seriālu zvaigznei Ģirtam Ķesterim.

Jaunajā TV3 seriālā ”Svešā seja” solīti patiesi spraigi notikumi – plastiskā ķirurģija mīsies ar noziedzību un netīro biznesu un visu vēl vairāk sarežģīs varoņu attiecību līkloči.

Aktieris Ģirts Ķesteris nesen noskatījies ASV krimināldrāmas ”Krusttēvs” trešo daļu un lepni izceļ kādu faktu saistībā ar jauno seriālu: ”Es ar interesi to skatījos, un es domāju, ka slavenā triloģija ”Krusttēvs” ir galvenokārt par ģimeni. Mēs neatpaliekam ne nieka. Protams, tas zināmā mērā ir trilleris ar smaidu – tā es apzīmētu seriāla žanru.”

Jā, un tieši ģimene ir arī ”Svešās sejas” centrā, akcentē aktieris.

”Jaunajā seriālā galveno lomu nespēlē Ģirts Ķesteris. Centrālie varoņi ir ģimene. Ģimenē ir mana meita, dēls, mana bijusī sieva, mana jaunā līgava un galu galā arī mans tēvs,” klāsta Ķesteris.

Līdz ar pirmo informāciju par ”Svešo seju” Ķestera atveidotais tēls Rihards Muižnieks tika pieteikts kā ļaundaris. Portālam Skaties.lv aktieris akcentē pretējo: ”Nav viņš nekāds ļaundaris!

Viņš ir ļoti ambiciozs, kaprīzs, izsmalcināts, gaumīgs, izcils plastiskais ķirurgs. Nav viņš ”baltais tēvs”, tas gan tiesa. Ņemot vērā, ka viņa tēvs nodarbojas ar dažāda rakstura aizdomīgiem darījumiem, spēļu zālēm un ne tikai, kaut kas ģenētiski pārmantojas.”

Ģirts Ķesteris ļoti izbauda matu ”atgūšanu”

Cītīgākie seriālu fani noteikti pamanījuši, ka Ķestera atveidoto varoņu topā ir ārsti – seriālā ”UgunsGrēks” viņš atveidoja terapeitu, viņa jaunais varonis ir plastikas ķirurgs.

”No tā man veselība neuzlabojas. Dzīvesveids tikpat kaitīgs kā līdz šim,” teic aktieris.

Seriālā Ķestera atveidotajam 50 gadus vecajam Rihardam ir attiecības ar 26 gadus veco operācijau māsu Madaru Kreicbergu, kuru spēlē Dailes teātra aktrise Dārta Daneviča. ”Normāli. Sāksim moralizēt?” par abu ievērojamo gadu starpību smej Ķesteris.

”Man šķiet, ka tas viss piestāv laikmetam, kurā mēs dzīvojam. Un ne tikai. Arī feodālismā tā bija,” pauž Riharda lomas atveidotājs.

Jautāts, vai Rihards ir romantiķis, aktieris prāto: ”Viņš vairāk ir estēts. Romantikai paliek maz laika. Kā tu vari romantiski darboties ar skalpeli?! Manā dzīvē privātā joma ir tikai 10 procenti. Pārējais ir darbs un ap to saistītas lietas. Tas nozīmē, ka sieviete paliek novārtā. Bet vecim jāstrādā. Tā ir arhetipiski izveidota dzīve. Visā pasaulē vecis ir rukātājs.”

Kā ”Svešo seju”, aktieraprāt, novērtēs tā priekšgājēja ”UgunsGrēka” fani? ”Gan jau atskanēs aplausi!” tā Ķesteris.

0 Komentāru