Jaunā ekrāna zvaigzne Elīna Avotiņa atklāj, kā efektīvi vingrot mājas apstākļos

2 komentāri
Jaunā ekrāna zvaigzne Elīna Avotiņa atklāj, kā efektīvi vingrot mājas apstākļos
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Jauno atrisi Elīnu Avotiņu, kurai TV3 seriālā ”Svešā seja” uzticēta Muižnieku ģimenes atvases Džeinas loma, daba apveltījusi ar žilbinošu smaidu un pievilcīgu ārieni. Portālam Skaties.lv aktrise atklāj skaisto matu noslēpumu, kā arī kādu knifiņu, kas viņai ļauj būt tik slaidai. Pēdējais noderēs ikvienai sievietei, kurai trūkst motivācijas regulāriem fiziskiem treniņiem.

Daudzi noteikti ir pamanījuši, cik slaida un vingra ir jaunā ekrāna zvaigzne Elīna Avotiņa. Kā viņa stāsta portālam Skaties.lv, regulāras fiziskās aktivitātes ir viņas ikdienas neatņemam daļa.

”Četru gadu laikā, kopš sāka studēt Latvijas Kultūras akadēmijā, esmu izstrādājusi savu treniņu programmu, kas nodarbina visas muskuļu grupas. Programma ilgst 15 līdz 20 minūtes. Un to darot katru dienu, es sevi uzturu formā,” stāsta jaunā aktrise.

Treniņš sastāv no vairākiem vingrojumiem – ķermeņa iesildīšana, plecu, gurnu, ceļu izvingrināšana, kam seko plankings, atspiedieni uz rokām, vēdera presīte un citi vingrojumi.

Viņa pati izdomājusi arī savu sistēmu, kā nepalaisties slinkumā jau trešajā dienā: ”Katras nedēļas sākumā katru vingrinājumu veicu desmit reizes. Un katru dienu līdz nedēļas beigām reižu skaitu samazinu. Un jaunā nedēļā atkal visu sāku ar desmit reizēm. Tas ir ļoti motivējoši.”

Ikvienas sievietes rota ir skaisti un veselīgi mati. Elīna neslēpj – gari mati prasa rūpes un uzmanību. Kopš sākusi filmēties seriālā ”Svešā seja”, viņas mati pakļauti regulārai veidošanai, kas atstājis ietekmi uz matu veselību. Lai mazinātu karstā gaisa negatīvo ietekmi, viņa ņem talkā īpašas matu maskas un eļļas, ko bagātīgi klāt matos gan pirms, gan pēc veidošanas.

Īpaši aizraujošs ir stāsts, kā Elīna tikusi pie savdabīgā matu toņa: ”Tas ir mikss starp rudu un pilnīgi blondu. Man tas nāk no vecmammas. Un es to nezināju. Viņas mati diezgan ātri nosirmoja. Un ģimenē neviens nesapratām, no kurienes man tāda matu krāsa. Līdz vectēvs pastāstīja, ka viņa jaunībā bijusi ruda.”

2 komentāri