3 komentāri

Teju katra nedēļas izskaņa kanāla TV3 skatītājam gādā kārtīgu intrigas un spriedzes devu, pateicoties seriālam “Svešā seja”. Arī šī nedēļa nav izņēmums, jo šoreiz, iespējams, atvadījāmies no Ģirta Ķestera spēlētā galvenā varoņa…

Izskatās, ka Jansona un Muižnieku ģimenes karš ir nebeidzams, kas šajā sērijā vainagojās pirmajiem panākumiem – Rihardam caur ēdienu tika veiksmīgi iebarota inde, ar ko arī sērija noslēdzās. Vai tas nozīmē, ka varam atvadīties no “Svešās sejas” galvenā varoņa?

TOP komentāri

  • Džeina
    +7 +6 -1

    Džeina

    Nebūtu slikti, jo šī aktiera tēlojums ir vienkārši briesmīgs!!! Nekādu emociju nevienā no situācijām! Vai man vienīgajai tā liekas?
  • Tom Jordan
  • Ajigem Upeniece

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl