3 komentāri

Teju katra nedēļas izskaņa kanāla TV3 skatītājam gādā kārtīgu intrigas un spriedzes devu, pateicoties seriālam “Svešā seja”. Arī šī nedēļa nav izņēmums, jo šoreiz, iespējams, atvadījāmies no Ģirta Ķestera spēlētā galvenā varoņa…

Izskatās, ka Jansona un Muižnieku ģimenes karš ir nebeidzams, kas šajā sērijā vainagojās pirmajiem panākumiem – Rihardam caur ēdienu tika veiksmīgi iebarota inde, ar ko arī sērija noslēdzās. Vai tas nozīmē, ka varam atvadīties no “Svešās sejas” galvenā varoņa?

TOP komentāri

  • Džeina
    +7 +6 -1

    Džeina

    Nebūtu slikti, jo šī aktiera tēlojums ir vienkārši briesmīgs!!! Nekādu emociju nevienā no situācijām! Vai man vienīgajai tā liekas?
  • Tom Jordan
  • Ajigem Upeniece

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl