Ierocis pie galvas! Ar nāves briesmām noslēdzas seriāla “Svešā seja” pirmā sezona

18 komentāri
Ierocis pie galvas! Ar nāves briesmām noslēdzas seriāla “Svešā seja” pirmā sezona
Skaties.lv

Šķiet, ka tik tikko viss tikai sākās – 19. septembra vakarā Latvija bija liecinieki jauna seriāla pirmajai sērijai, bet nu laiks noslēgt tā pirmo sezonu. “Svešā seja” savā lielajā finālā skatītājiem piedāvāja kārtīgu spriedzes un intrigu desertu.

Dzims jauns pāris?

Sākumā viņš uz viņu pat neskatījās, bet nu saprata, ka tieši viņa varbūt ir tā īstā un vienīgā. Stāsts, kur šķita, ka laimīgās beigas nav iespējamas, pagaidām virzās pozitīvā gultnē – Bruno ir ieskatījies Muižnieku ģimenes klīnikas sanitārē Karīnā.

Lai gan uz viņu acis diezgan nopietni meta Arta bērnības dienu draugs Lauris, Karīnas sirds piederēja Bruno. Un arī viņš, pēc ilgās ārstēšanās palātā, kur meitene viņu gādīgi aprūpēja, ir sapratis, ka tur kaut kam ir jābūt.

Finālā sērijā puisis viņai uzdāvāja dārgu kaklarotu. Vai tas nozīmē, ka seriāla otrā sezona iesāksies ar jaunu pāri?

Džeinas plāns – veiksmīgs

Viņa savu ir panākusi. Artis Džeinas melu dēļ ir spiests braukt prom no mājām un pārcelties uz Rīgu. Atvadījies no vecvecākiem, Klaudijs tomēr izspiež no viņa, kas patiesībā ir par iemeslu viņa aizbraukšanai. Vectēvs sola parunāt ar Rihardu, un savu mērķi izpilda.

Rihardam acis bija lielas, bet šis jaunums jau nāca par vēlu. Henrijs, uzzinot “jaunumus” – ka Artis ir it kā izvarojis Džeinu, rīkojās nekavējoties. Bruno un Maksis devās apciemot “vainīgo”. Abi puiši arī ieradās pie Arta dzīvoklī, kur pielika viņam pistoli pie galvas. Tikmēr abi vecākie Muižnieki, uzzinot patiesību, sāka apzināties, ko patiesībā izdarījuši…

Vai Bruno un Maksis būs tik nežēlīgi, ka nonāvēs vienu no seriāla galvenajiem varoņiem? To un daudz ko citu uzzini 2018. gada pirmajā pusē, kad skatītājiem tiks piedāvāta jau “Svešās sejas” otrā sezona. Tikmēr seriāla veidotāji un aktieri vēl visiem skatītājiem Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!