Ģirts Ķesteris tik biedējošs kā nekad! ”Svešā seja” pārsteidz ar trillera cienīgu pavērsienu

43 komentāri
Ģirts Ķesteris tik biedējošs kā nekad! ”Svešā seja” pārsteidz ar trillera cienīgu pavērsienu
Ekrānuzņēmums

Jaunā latviešu seriāla ”Svešā seja” otrās nedēļas sākums ir spriedzes pilns. Klīnikā ieradusies kāda daiļava, kura nolēmusi nogalināt Muižnieku ģimenes galvu. Plāns gan noiet greizi, bet viņa pati nonāk ķirurga Riharda Muižnieka rokās. Kā atzīst Ģirta Ķestera atveidotais ārsts, viņš zina, kā cilvēkam sagādāt nepanesamas sāpes.

Plastikas ķirurga Riharda Muižnieka atveidotājs Ģirts Ķesteris jauno seriālu ”Svešā seja” pats nodēvējis par trilleri ar smaidu. Un par trillera cienīgiem stiķiem seriāla veidotāji jaunākajās sērijās ir parūpējušies ar uzviju.

Lai nogalinātu pirms pāris dienām sašauto Muižnieku ģimenes galvu Henriju (Zigurds Neimanis), klīnikā bija ieradusies kāda daiļa būtne vārdā Roksana. Ar šo lomu pēc vairākiem gadiem TV ekrānos atgriezusies šarmantā aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone.

Sievietes nelāgos nodomus iztraucēja pats Henrijs, kurš pēdējā brīdī pamodās, bet par Roksanas ķīlnieci kļuva medmāsa Madara (Dārta Daneviča). Artim (Kaspars Dumburs) un Rihardam (Ģirts Ķesteris) kopīgiem spēkiem izdevās Madaru atbrīvot. Bet Roksana, kura tika nogādāta Riharda kabinetā, mēģināja savaldzināt Maksi (Armands Berģis), lai viņš viņu atbrīvotu.

Pēdējā brīdī ieradās Rihards, kurš, lai noskaidrotu, kurš pasūtījis viņa tēva slepkavību, apstākļu spiests, ķērās pie kardinālām metodēm un parādīja sava rakstura tumšo pusi.

Video

43 komentāri