Ģirts Ķesteris ļoti izbauda matu ”atgūšanu”

1 komentārs
Ģirts Ķesteris ļoti izbauda matu ”atgūšanu”
TV3 publicitātes foto

Pēc ziņas, ka TV3 jaunajā seriālā ”Svešā seja” piedalīsies iemīļotais aktieris Ģirts Ķesteris, kurš par godu seriālam ticis pie eleganta matu ērkuļa, nācija cītīgi lauza šķēpus, kā aktieris izskatās labāk – ar vai bez matiem. Gaidot TV3 šā rudens lielo notikumu – seriāla ”Svešā seja” pirmizrādi 18. septembrī – portāls Skaties.lv jautāja pašam aktierim: kā ir atkal būt ar matiem?

”Pirmajos gados, kad es uzsāku darbu teātrī, biju ar matiem. No gadiem 30, cik es atceros, to vairs nebija, kaut gan es izmantoju visus iespējamos līdzekļus un maksāju lielu naudu, lai viņi augtu. Beigās es tā visa priekšā kapitulēju. Sapratu, ka neviena pasaules medicīna mani nespēj glābt,” matu tēmu sarunā ar portālu Skaties.lv iesāk Ģirts Ķesteris.

Savā aktiera pieredzē daudzu gadu garumā viņam ne vienreiz vien bijusi iespēja atkal būt ar matiem.

”Tā ir liela priekšrocība, pārvērtību šovs – teātris, kas mums piešķir citu vizuālo veidolu. Patiesībā es ļoti priecājos par to, jo tā ir iespēja aizbēgt no sava ārējā veidola.

”Svešā seja” ir gadījums, kad autori, režisori un radošā komanda man ir devusi šādu iespēju. Apbrīnojams ir frizieres un grimētājas Ilzes Trumpes, kura šo parūku izveidoja, darbs. Tā absolūti organiski iekļaujas manā veidolā. Un tā ir liela priekšrocība, tur nav nekā samākslota.

Tēvs gan vairs nav starp dzīvajiem, bet tie, kuri zināja manu tēvu, mani identificē ar viņu. Tas ir kompliments,” atzīst Ķesteris.

Šobrīd paralēli jaunā seriāla filmēšanai Ģirts Ķesteris cītīgi gatavojas bulgāru viesrežisora Aleksandra Morfova iestudētās traģikomēdijas ”Svinības” pirmizrādei Dailes teātrī, kas gaidāma 20. septembrī.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl