15 komentāri
Ģirts Ķesteris komentē savu aiziešanu no ”Svešās sejas”
Aktieris Ģirts Ķesteris (Publicitātes foto)

Ziņa, ka seriāla ”Svešā seja” otrajā sezonā vairs nebūs redzams Ģirta Ķestera atveidotais tēls Rihards Muižnieks, kļuvusi par iemeslu dažādām spekulācijām. Sarunā ar Skaties.lv aktieris nomierina seriāla fanus – viņa aiziešana no seriāla ir likumsakarīga, un tur nav nekādu slēptu zemūdens akmeņu.

”Ir īsie seriālu stāsti un ir garie, tāpat kā katram tēlam ir savs sākums un savas beigas. Šī tēla stāsts seriālā ir noslēdzies, un tas jāpieņem.

Noslēdzu savu darbu ”Svešajā sejā” bez kādām ”uzmestām lūpām”. Ne katrai lomai seriālā jābūt desmitgadīgam projektam,” savu aiziešanu no ”Svešās sejas” sarunā ar Skaties.lv komentē Riharda tēla iemiesotājs.

Viņš uzsver, ka vēlas pielikt punktu visām spekulācijām par to, ka aiziešana no seriāla gan jau saistīta ar kaut kādām personiskām nesaskaņām.

”Neizplatīsim baumas! Mūsu attiecības ir un būs veselīgas un normālas,” par sadarbību ar ”Svešās sejas” veidotājiem stāsta Ķesteris, atgādinot, ka aiziešana no seriāla nav atlaišana no darba – to ietekmē scenārijs, ne aktiera sniegums.

Pēc ”Svešās sejas” mākslinieks izlēmis uzreiz citā seriālā vairs ”nelēkt”, bet vairāk koncentrēties darbam teātrī – šosezon Dailes teātrī viņam ir darba pilnas rokas. Uz izrādēm, kurās spēlē Ķesteris, biļetes var iegādāties ŠEIT.

Kā smejas aktieris, iespējams tagad, kad pašam vairs nav jāfilmējas ”Svešajā sejā”, būs laiks beidzot vairāk iedziļināties šī seriāla notikumos.

”Iepriekš tādā grafikā man nemaz nebija iespējams atrast laiku, lai kādu seriālu paskatītos. Tagad gan jau paskatīšos – turēšu īkšķus par to, lai kolēģiem izdodas,” ar interesi ”Svešo seju” kā neatkarīgs vērotājs pabaudīs Ķesteris.

TOP komentāri

 • Ehh
  +17 +14 -3

  Ehh

  Žēl gan,man patīk seriāls un patika arī "Rihards" bet kaut kur jau bija raksts,par to ka seriāls būs mainījies jaunajā sezonā,daudz jaunumu būšot.Lai izdodas!
 • Avy
  +19 +13 -6

  Avy

  Tas serials ta jau nebaudams bija.Vel Kestera pec paskatijos kaut ari sis tels vinam bija visneveiksmigakais sakot hau ar briesmigo paruku.Gruti pat iedomaties kas tagad taja seriala varetu vel but skatams un ka sizetu var izdomat bez galvena tela.Man patik paskatities del latviesu aktieriem jo uz teatri netieku.
 • Liena Stepanova

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl