Ernesta Gulbja mamma: Esmu sajūsmā par atgriešanos TV

8 komentāri
Ernesta Gulbja mamma: Esmu sajūsmā par atgriešanos TV
Milena Gulbe stjuartes Žannas Feldmanes lomā TV3 seriālā "Svešā seja". (Ekrānuzņēmums)

Pirmdien, 18. septembrī, TV3 spilgti startēja jaunais latviešu seriāls “Svešā seja”. Pirmajā sērijā viens no centrālajiem notikumiem saistījās ar stjuarti Žannu Feldmani, kuru seriālā atveido aktrise un slavenā tenisista Ernesta Gulbja mamma Milena Gulbe. Filmēšanās seriālā ir aktrises atgriešanās TV pēc septiņu gadu pauzes. Pārdomas par atveidoto lomu un sajūtas filmēšanās laukumā viņa laipni uztic portāla Skaties.lv lasītājiem.

”Man dzīvē viss ir posmiem. Bija laiks, kad gribēju strādāt saistībā ar mākslu, teātri, kino, televīziju. Bija arī laiks, kad no tā biju atgājusi, jo dzīvē bija citas prioritātes un intereses, es gribēju sevi atrast arī citās jomās.

Tagad ir pienācis posms, kad es gribu atgriezties pie pirmsākumiem, pie manas profesijas, ko ilgus gadus esmu mācījusies, un pamēģināt atkal pastrādāt šajā jomā,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Milena Gulbe.

Milenai seriālā ”Svešā seja” uzticēts atveidot stjuarti Žannu Feldmani, kuru ar Ģirta Ķestara tēloto Rihardu Muižnieku jaunībā saistījušas romantiskas jūtas. Pieteicies dēls, bet vīrietis bērnu nav gribējis. Viņš jaunajai sievietei iedevis naudu abortam un viņu pametis. Dusmas un rūgtumu par Riharda nodarīto Žanna sevī nēsājusi visu mūžu. Pēc vairākiem gadiem abi satiekas, un sieviete dēlam Artim atklāj patiesību par viņa bioloģisko tēvu.

”Esmu ļoti pateicīga un priecīga, ka man uzticēja šo lomu. Kad es izlasīju scenāriju, sapratu, ka es varu sevī atrast tās lietas, kas man palīdzētu šo lomu veidot un nospēlēt.

Filmēties seriālā mani uzaicināja režisore Inta Gorodecka. Es jau sen gribēju pie viņas pamēģināt pastrādāt. Biju dzirdējusi, ka viņa māk ļoti labi strādāt ar aktieriem un palīdzēt viņus ”atvērt” un būvēt lomu.

Ceru, ka skatītājiem patiks,” klāsta Milena.

Atgriežoties filmēšanas laukumā, aktrisei vislielākais prieks bijis par atmosfēru un profesionālo komandu. Viņa vieš cerību, ka šī loma viņai pavērs ceļu vēl kādai sadarbībai ar ”Svešās sejas” radošo komandu.

Skaties seriālu “Svešā seja” ik darba dienas vakaru TV3 un TVPlay!
8 komentāri