5 komentāri

Pirmdienas, 18. septembra, vakarā TV3 startēs jaunais latviešu seriāls ”Svešā seja”. Portāls Skaties.lv jau tagad piedāvā gūt ieskatu vienā no pirmās sērijas centrālajiem notikumiem, kad Ģirta Ķestara atveidotais plastikas ķirurgs Rihards Muižnieks iepazīstina ģimeni ar savu saderināto – medmāsu Madaru, kuru seriālā tēlo Dārta Daneviča.

Līdzās Ķesterim un Danevičai TV3 jaunajā seriālā ”Svešā seja” lomas atveidos Kaspars Dumburs, Milena Gulbe, Zigurds Neimanis, Katrīne Pasternaka, Juris Kalniņš, Elīna Avotiņa, Niklāvs Kurpnieks, Vita Vārpiņa, Armands Berģis, Kārlis Freimanis un citi.

Kā liecina anotācija, jau seriāla pirmajā sērijā spraigu notikumu netrūks.

Rihards Muižnieks uzaicina savu ģimeni vakariņās un paziņo viņiem negaidītus jaunumus. Ģimenes locekļi ir šokēti un grib, lai Rihards maina savu lēmumu.

Vītoliņu ģimene atgriežas no bērēm un nolemj vēl brīdi pasēdēt savā kafejnīcā, lai pieminētu aizgājēju.

Muižnieku ģimenes vakariņas iztraucē šāviens.

Artis nejauši uzzina sen glabātu Vītoliņu ģimenes noslēpumu – izrādās, ka bagātā Muižnieku ģimene un vienkāršā Vītoliņu ģimene ir saistītas ar radniecības saitēm.

Video:

Jau vēstīts, ka jaunajā TV3 seriālā ”Svešā seja” stāsts nebūs tikai par mīlas līkločiem. Attiecības mīlas frontē vienmēr būs priekšplānā, bet fonā – kriminālu notikumu pavērsieni, un darbība risināsies dažādās vidēs, no kurām viena ir privātā klīnika.

Skaties seriāla ”Svešā seja” pirmo sēriju jau šovakar plkst. 20:20 TV3, TVPlay un īpašajā tiešraidē portālā Skaties.lv!

TOP komentāri

 • Eu ?
 • Anete
  +1 +1 0

  Anete

  Tā Danēviča gan ir tīrās šausmas, ne aktrise - pilnīgi grūti uz viņu skatīties!!!
 • juris kalnins
  0 0 0

  juris kalnins

  ugungreks svesa sejas girta kestara darta danevica seriala lvars kalnins .20.20 llze vazdika tv 3. delfi video. kazas diena rozes kukas skaties lv .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl