1 komentārs
EKSKLUZĪVI FOTO no filmēšanas laukuma! Zināma aktrise, kura attēlos “Svešās sejas” vienu no jaunajām varonēm
Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Portāls Skaties.lv jau iepriekš ziņoja, ka oktobrī jaunā TV seriālā “Svešā seja” sagaidīsim uzreiz četrus jaunus tēlus. Viena no tām – blondā Justīne – Muižnieku ģimenes klīnikā ieradīsies jau šonedēļ, un viņu attēlos aktrise Zane Aļļēna.

Justīne būs Dailes teātra aktiera Mārtiņa Upenieka atveidotā Eināra paciente un mīļākā. Viņa ir jauna un naiva, sirsnīga, bet intelekta ziņā neticami dumja. Tipiska ”blondīne”, bārbija. Dzīvi uztver kā savu rotaļu laukumu, ir nebēdnīga, draiskulīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ir laulībā ar vīru, kurš dzīvi velta darbam. Justīne ir pamesta novārtā un pavada dienas garlaikojoties. Viņa pati nestrādā, dzīvo uz vīra rēķina. Justīne uzsāk attiecības ar Eināru, jo tas viņai ir kā piedzīvojums. Viņa neuzskata, ka dara ko sliktu, neuztver to kā grēku. Viņai Eināra flirts un pavedināšana sākotnēji ir tikai spēle, izklaide. Vēlāk viņa saprot, ka ar Eināru dzīve ir daudz interesantāka un jautrāka, nekā ar vīru Zigmundu, tāpēc viņa izlemj, ka no vīra šķirsies un uzsāks nopietnas attiecības ar Eināru.

Diemžēl Justīne nezina, ka Einārs guļ ar daudzām pacientēm, uzskata, ka viņa ir vienīgā. Eināru Justīnes nākotnes plāni nepatīkami pārsteidz – viņam Justīne ir tikai izklaide un naudas avots, viņam prātā nenāk meiteni precēt – ne tagad, ne vēlāk.

Interviju ar aktrisi Zani Aļļēnu portālā Skaties.lv lasi jau pavisam drīz.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl