Dzīvē kopā ar seriāla līgavaiņa dēlu! ”Svešajā sejā” spēlē īsts mīlas pāris

8 komentāri
Dzīvē kopā ar seriāla līgavaiņa dēlu! ”Svešajā sejā” spēlē īsts mīlas pāris
instagram.com/darta_avant/

Abu starpā izveidojušos dienesta romānu šovasar vairs neslēpa Dailes teātra aktieri Dārta Daneviča un Niklāvs Kurpnieks. Abiem pa nozīmīgai lomai uzticēts arī jaunajā latviešu seriālā ”Svešā seja”. ”Viņš ir mana līgavaiņa dēls,” sarunā ar portālu Skaties.lv smej Dārta. Kā ir kopā ar mīļoto strādāt filmēšanas laukumā?

Dārtas Danevičas spēlētā medmāsa Madara līgavaiņa Riharda Muižnieka ģimenē nav īpaši ieredzēta. Ģirta Ķestera atveidotā ķirurga dēls Bruno, kura lomā iejuties Niklāvs Kurpnieks, šķietami ir vienīgais, kurš pagaidām nav licis acīmredzamus šķēršļus abu laimei.

”Mūsu līnijas praktiski nesaskaras – Bruno dzīvojas pa restorānu un konfliktē ar māti, Madara savukārt ir klīnikā un risina attiecības mājās, un mēs īsti nesatiekamies.

Es darbā tieši ļoti meklēju šo saskarsmes iespēju. Strādāt kopā ar sev tuvu cilvēku man sagādā patiesu prieku,” akcentē aktrise Dārta Daneviča.

Dārta plecu pie pleca ar mīļoto Niklāvu ne reizi vien bijusi uz teātra skatuves.

”Tas, manuprāt, bijis veiksmīgi. Man tas ir patīkami, interesanti un labs izaicinājums. Man šķiet, profesionāliem cilvēkiem tas nekādā veidā nav traucēklis.

Gluži otrādi – es pat priecātos, ja seriālā mums būtu izvērsta kopīga līnija, kur mēs varētu kopā pastrādāt un pierādīt sev un skatītājiem, ka mēs spējam abstrahēties no realitātes, kas ir ārpus filmēšanas laukuma, un radīt kaut ko pavisam jaunu,” tā Dārta Daneviča.

8 komentāri