Dārtai Danevičai medmāsas lomai ”Svešajā sejā” sagatavoties palīdzēja mamma un tētis ārsti

2 komentāri
Dārtai Danevičai medmāsas lomai ”Svešajā sejā” sagatavoties palīdzēja mamma un tētis ārsti
Ekrānuzņēmums

”Tā loma ir radīta man,” tā par medmāsas Madaras lomu TV3 seriālā ”Svešā seja” sarunā ar portālu Skaties.lv saka Dailes teātra aktrise Dārta Daneviča. Fakts, ka aktrises vecāki ir ārsti, viņai ļoti palīdzējis sagatavoties šai lomai.

Medmāsas Madaras atveidotājas Dārtas Danevičas vecāki, mamma Zita un tētis Jānis, ir ārsti. Bērnībā tieši vecāku darbavietā meitene pavadījusi daudz brīvā laikā.

Aktrise priecājas, ka privātajā dzīvē gūtās zināšanas medicīnas nozarē viņai ļāvušas šajā nebūt ne vieglajā un vienkāršajā vidē orientēties kā zivij ūdenī.

”Ejot cauri scenārijam, es jūtu, ka varētu izmantot kādu specifiskāku medicīnas vārdu vai cits vārds vairāk atspoguļotu dzīvi klīnikā. Tas uzreiz piedod patiesības un īstuma graudiņu,” sarunā ar Skaties.lv atzīst aktrise.

Madara Kreicberga darbā ir atbildīga un profesionāla, cilvēks, uz kuru viennozīmīgi var paļauties. Personiskajā dzīvē viņa ir mīļa un maiga meitene, varbūt panaiva.

”Man šķiet, ka es sākumā iztēlojos, ka viņa ir naivāka nekā patiesībā iecerējuši seriāla veidotāji. Lasot nākamo sēriju scenāriju, jāteic, ka man kā tēlam būs ļoti izdevīgi pavērsieni, ko skatītāji parasti seriālos grib sagaidīt. Jo labie tēli parasti tiešām neredz acīmredzamas lietas, un mēs kā skatītāji esam nedaudz sašutuši par to: ”Nu kā? Tas neiztur kritiku. Viņam taču sen jau būtu jāpamana…”

Šeit scenāristi cenšas izbēgt no šīs sajūtas un piespēlē man tādas izdevības, caur kurām mana varone atklāj lietas un zaudē ilūzijas, un parāda, ka Madara nav muļķe. Viņai pagaidām nav bijis vajadzīgs būt aizdomīgai. Jaunās situācijas, kurās viņa nonāks, viņā raisīs aizdomas un neticību,” par sevis atveidoto varoni spriež Daneviča.

”Bet tas viss vēl ir priekšā,” patīkamu ”āķīti” seriāla faniem ”izmet” aktrise.

Taču jau šonedēļ vienā no sērijām skatītājiem tiks atklāts, kādēļ Madara uzsākusi attiecības ar par sevi 24 gadus vecāko Ģirta Ķestera atveidoto plastisko ķirurgu un klīnikas vadītāju Rihardu Muižnieku, kura ģimene viņa līgavu nemaz nesteidzas pieņemt ar atplestām rokām.

”Tas notiek darbā, kādā ļoti aizkustinošā brīdī viņi saskatās, saprot, ka viņiem abiem ir līdzīgas cilvēciskās vērtības,” Skaties.lv atklāj aktrise.

”Protams, kaut kādā ziņā nozīme ir arī vecumam, bet cilvēciskās attiecībās droši vien priekšroka ir citām kvalitātēm, nevis vecumam,” spriež Daneviča.

TOP komentāri

  • Krikse
  • irēna
    0 0 0

    irēna

    slaidums aktrisei ir no vecākiem,viņus var tikai apbrīnot,cik ir slaidi un jauneklīgi

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl