Ekskluzīvi foto: laipni lūgti izpētīt ”Svešās sejas” smalko drēbju skapi!

6 komentāri
Ekskluzīvi foto: laipni lūgti izpētīt ”Svešās sejas” smalko drēbju skapi!
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Pašmāju seriālā ”Svešā seja”, ģimenes noslēpumiem mijoties ar plastisko ķirurģiju un krimināliem notikumiem, bez uzmanības nav palicis arī ekrāna zvaigžņu pārdomātais un modernais imidžs, kas sajūsminājis ne vienu vien skatītāju. Lūk, ieskats seriāla bagātīgajā garderobē!

Seriāla ”Svešā seja” fani īpaši atzinīgus vārdus veltījuši Dailes teātra aktrises Vitas Vārpiņas atveidotās Ērikas Muižnieces stilam. Lai cik sarežģīti būtu ikdienas pienākumi un rūpes, Ērika allaž paspīd ar eleganci un kādu īpašu odziņu.

Allaž pamanāms ir arī Muižnieku lielākais konkurents Jānis Jansons, ko spēlē Aivars Krancmanis.

Seriāla stilistei Kristīnei Čakarei tieši individuālais knifiņš jeb odziņa bijusi tā, ko viņa katram varonim vēlējusies izcelt.

Piemēram, Ģirta Ķestera spēlētā Riharda Muižnieka stils “aizņemts” no kāda stilīga parīzieša. Vairāk par iedvesmošanos lasi šeit!

Desmitiem kleitu, kostīmu, uzvalku, uzsvārču, rītakleitu – kā elegantu un svinīgu, tā arī vienkāršu un neuzkrītošu – tas viss kaut reizi piedzīvo savu zvaigžņu stundu, pavīdot TV ekrānā.

Seriāla garderobē atrodas arī nebeidzams skaits apavu un aksesuāru – kaudze kurpju un zābaku, somiņas, auskari, rokassprādzes, aproces, krelles, gredzeni un citi aksesuāri – visa tik daudz, ka ņirb gar acīm.

6 komentāri