Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 17. augusts

Vineta, Oļegs

Horoskops aunam

Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Horoskops vērsim

Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Horoskops dvīņiem

Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs vēl uz kādu brīdi jāatliek.

Horoskops vēzim

Virtuālā pasaule tevi vilinās, tāpēc darbs ar iespēju uzturēties virtuālā vidē būs tieši atbilstošs tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi globālā tīmekļa kulta vietās.

Horoskops lauvai

Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Horoskops jaunavai

Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Horoskops svariem

Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Horoskops skorpionam

Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes pasākumi tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt naudas žūksnīti.

Horoskops strēlniekam

Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Horoskops mežāzim

Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Horoskops ūdensvīram

Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējoši būs ūdens prieki vai galvas izvēdināšana to tuvumā.

Horoskops zivīm

Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar amata pienākumiem un darba statusu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Svešā seja

Personāži

Rihards Muižnieks (50 g.v.)

Ģirts Ķesteris

Rihards ir plastiskais ķirurgs, kurš specializējas sejas ķirurģijā. Viņš ir izveidojis plastiskās ķirurģijas klīniku, kurā arī strādā kā vadītājs. Rihards ir darbaholiķis, ļoti mīl savu darbu – tā līdz šim bijusi viņa dzīves prioritāte. Ģimenes dzīvi – bērnu Bruno un Džeinas audzināšanu atstājis bijušās sievas Ērikas ziņā – lai arī mīl bērnus, audzināšanas rezultāts viņu neapmierina. Necieš pretī runāšanu un neredz nekādu jēgu diskusijām. Tāpat Rihards ir pašpietiekams cilvēks, kurš neuztraucas par to, ko citi par viņu padomās.

Madara Kreicberga (26 g.v.)

Dārta Daneviča

Madara pēc izglītības ir operāciju māsa. Darbā ir atbildīga un profesionāla, cilvēks, uz kuru viennozīmīgi var paļauties. Labi saprotas gan ar kolēģiem, gan pacientiem. Personiskajā dzīvē – mīļa un maiga meitene – ja vēlas tāda būt. Var pārvērsties arī par fūriju, ja ir jānosargā sava ģimenes ligzda.

Artis Feldmanis (28 g.v.)

Kaspars Dumburs

Nupat pabeidzis medicīnas studijas (studiju ilgums – 11 gadi), specialitāte – anesteziologs-reanimatologs. Līdz šim nav bijis laika nopietnām romantiskām attiecībām – slims tēvs, mamma visu laiku strādā, pats nopietni studē, grib visai ģimenei nodrošināt pārtikušāku dzīvi. Bijuši vien īsi romāni ar kursa biedrenēm, bet nekas nopietns. Taču pēc rakstura ļoti racionāls un loģiski domājošs cilvēks. Var būt arī skarbs, ja kāds rīkojas tā, kā pēc viņa domām nav pareizi. Tāpat arī apņēmīgs – ja kaut ko grib, tad mēģina to panākt ar visiem spēkiem.

Henrijs Muižnieks (70 g.v.)

Zigurds Neimanis

Henrijam tuvojas vecums, kad pamazām ir jādomā par to, ka varētu iet pelnītā atpūtā un biznesa vadīšanu uzticēt kādam citam. Diemžēl kandidāti pa vīriešu līniju ir tikai divi – Henrija dēls Rihards neizrāda ne mazāko vēlmi pārņemt biznesu un visu līdzšinējo dzīvi ir centies turēties no tā pa gabalu, bet mazdēls Bruno izrāda pārāk lielu interesi kļūt par jauno bosu – tikai ne raksturs, ne izglītība un pieredze nav tik nopietnam darbam atbilstoši...

Džeina Muižniece (24 g.v.)

Elīna Avotiņa

Džeina strādā tēva plastiskās ķirurģijas klīnikā par administratori. Par Džeinu un viņas māti var teikt – ābols no ābeles tālu nekrīt. Džeina ir “atsitusies” mātē, pārņēmusi visas viņas sievišķīgā īpašības. Džeinas stilīgās drēbes, aksesuāri, kosmētika un izpriecas gan izmaksā visai dārgi, bet māte uzskata, ka meitai ir jāpucējas un jābauda dzīve – kad tad, ja ne tagad?

Bruno Muižnieks (26 g.v.)

Niklāvs Kurpnieks

Bruno ir līdz galam neizlēmīgs jaunietis, jo nevienā no trim dažādajām augstskolām nav nokārtojis pat vienu sesiju. Vecākiem paziņojis, ka tas nav viņa aicinājums – jāmeklē dzīvē kaut kas cits. Patiesībā vienīgais, ko karsti vēlas – mantot vectēva Henrija biznesa impēriju un kļūt par bosu!

Žoržs (30 g.v.)

Kārlis Freimanis

Šefpavārs Ērikas itāļu restorānā “Toskāna”. Nāk no Latvijas laukiem, ieguvis pavāra izglītību vietējā tehnikumā, stāsta, ka pēc tam stažējies restorānos Itālijā, Francijā, apguvis Vidusjūras virtuvi. Kāda īsti bijusi “stažēšanās”, neviens īsti nezina, jo nekādu dokumentālu liecību un sertifikātu nav – iespējams, Žoržiks vienkārši ceļojis pa Eiropu ar autostopiem, pie reizes baudot vietējo virtuvi, ēdienus, dzērienus un mazliet painteresējoties, kā kas ir gatavots...

Ērika Muižniece (46 g.v.)

Vita Vārpiņa

Ērika ir restorāna “Toskāna” īpašniece un pārvaldniece. Restorānu ieguvusi šķiršanās procesā no Riharda – ģimenes īpašums ticis pārrakstīts uz viņas vārda. Laulībā ar Rihardu aizvadīts daudz gadu, ir divi pieauguši bērni Bruno un Džeina. Kad Rihards paziņojis, ka grib šķirties, Ērika bijusi nikna, bet, saprotot, ka nevar pārliecināt Rihardu palikt, izlikusies, ka šķiras pa draugam. Saglabājusi labas attiecības ar bijušo vīru, jo cer viņu atgūt. Ērika ir pašpārliecināta sieviete, pieradusi iegūt to, pēc kā kāro.

Maksis Muižnieks (30 g.v.)

Armands Berģis

Attāls Muižnieku ģimenes radinieks.

Oficiāli strādā plastiskās ķirurģijas klīnikā par sanitāru.

Maksis pēc rakstura ir drosmīgs, draudzīgs, laipns, bet diemžēl ne pārāk gudrs. Viņš ir neveikls un regulāri iekuļas nepatikšanās savas neattapības dēļ. Viņa lielākais mīnuss – naivums, it īpaši attiecībā uz sievietēm.

Žanna Feldmane (50 g.v.)

Milena Gulbe

Izglītības nav. Strādā par stjuarti.

Studējusi mūziku, bet nav augstāko izglītību pabeigusi, jo pieteicies dēls Artis. Nav bijis laika veidot savu karjeru.

Kad Artim palikuši 3 gadi, apprecējusies, jo vienkārši gribējies precētas sievas statusu un, lai dēlam nebūtu jādzīvo bez tēva. Laulības dzīve bijusi garlaicīga, nelaimīga, bez mīlestības.

Žanna visu mūžu sevī nēsājusi dusmas par Arta tēva nodarīto, kuru vaino savās nelaimēs, skauž, ka viņš dzīvi aizvadījis pārticībā, piepildot savus sapņus, bet viņai bijis jādzīvo šaurībā, brīžiem knapi savelkot galus, strādājot darbu, kas viņai nepatīk, dzīvojot ar vīrieti, ko nemīl, nespējot realizēt savus sapņus par mūziķes karjeru…

Šarlote Vītoliņa (70 g.v.)

Katrīne Pasternaka

Šarlotei un viņas vīram Klaudijam pieder viesu nams “Vītoliņi” un konditoreja. Šarlote atbild par viesnīcu un visu kopējo uzņēmuma grāmatvedību, viņas vīrs par virtuvi, ēst gatavošanu un konditoreju. Pēc rakstura Šarlote ir ļoti praktiska, it īpaši darbā – vēlas visu izdarīt, kā nākas. Īsta saimniece, viesmīlīga. Nopietni uztver klientu konfidencialitāti, jūt atbildību par katru cilvēku, kas uzturas viesu namā.

Alberts

Ļoti krietns, atbildīgs, tāpēc arī diezgan bailīgs, sevišķi baidās no priekšniecības un varas pārstāvjiem. Vislabāk jūtas, veicot vienkāršus darbus, ko pieprot vislabāk – mizot kartupeļus, mazgāt grīdas, traukus. Visu dzīvi bijis palīgstrādnieks, bet, tā kā nav karjerists, ar savu darbu Alberts ir apmierināts. Kautrīgs, baidās no nepazīstamām situācijām, ne visai patīk sarunāties ar cilvēkiem, īpaši svešiem, tāpēc arī nav atradis sev otru pusīti. Atvērts attiecībām, taču tikai savas komforta zonas ietvaros.

Kristaps

Neprecējies, apsviedīgs tipiņš. Daba apveltījusi ar labām runas dotībām, iznesīgumu, pat grāciju, veikls tirgotājs. Labas dzīves tīkotājs, bet ne ar godīgu darbu. Diezgan slīpēts, talantīgs daudzās jomās, greizsirdīgs, temperamentīgs, spējīgs uz pēkšņām dusmām, var kļūt agresīvs, bet tikai situācijās, kurās ir droša uzvara. Ātri iemīlas!

Laura

Izcila plastiskā ķirurģe, izglītību ieguvusi ārzemēs. Attiecībās ar cilvēkiem – komunikabla, vajadzības gadījumā spēj būt pietiekami asa, ciniska un nežēlīga, tai pašā laikā nezaudējot sievišķību.

Margrieta

Sieviete labākajos gados, izbijusi balerīna. Ilgstoši bijusi prom, atgriezusies Latvijā pēc septītā vīra nāves. Blefo par savu turību, izliekas bagātāka, nekā ir patiesībā. Ātri iemīlas, labprāt apprecētos arī astoto reizi. Savu pieredzi laulības dzīvē neslēpj, ir ļoti runīga un atvērta pret visiem – vismaz pirmajā tikšanās reizē noteikti, kamēr izveidojas pozīcija un attieksme, ir gatava padalīties pieredzē ar pirmo pretimnācēju. Bijuši septiņi oficiāli vīri un neskaitāmas iemīlēšanās. Uz dzīvi Margrieta skatās ļoti optimistiski. Enerģētiski un fiziski nenogurdināma.

Verners

Šefpavārs Ērikas restorānā. Ļoti talantīgs daudzās jomās – brīnišķīgs, radošs, taču arī slinks. Kā pavārs – izcils. Verneram ļoti patīk baudīt dzīves labumus. Pēkšņi var pazust uz vairākām dienām, jo darbs nav tas, kas atsver visus dzīves piedāvātos jaukumus. Vienmēr solīds, pat ja reizēm ierodas darbā pēc nakts ballītes. Reizēm atļaujas šādas tādas vaļības pret daiļo dzimumu, bet – ar eleganci. Pēc vārda kabatā nav jālien, labi izjūt cilvēkus, prot šarmēt jebkuros apstākļos, ja tas viņam ir izdevīgi. Savtīgs, patiesi mīl tikai sevi.

Komanda

Baiba Saleniece

Producente

“Televīzijā savulaik nonācu tīrās nejaušības pēc, bet esmu patiesi pateicīga augstākiem spēkiem par iespēju dzīvē darīt to, kas patiesi patīk. Ja vēl citiem tas sagādā prieku un plašu emociju gammu, tad varu justies pavisam gandarīta un lepna vienlaikus.

Lai vai kā – esmu strādājusi dažādās Latvijas televīzijās un ar dažādiem projektiem, bet mana stihija ir lielie projekti un pasākumi – daudzi gadi pavadīti kopā ar Eirovīzijas dziesmu konkursu, seriāliem “Neprāta cena”, “UgunsGrēks”, “Ēnu spēles”, “Saplēstā krūze”. Tagad nododam vērtēšanai arī jaunumu – “Svešā seja”. Nav lielākas vērtības par stipru ģimeni, un par to būs arī mūsu jaunais stāsts! Prieks kopā būt!”

Inta Gorodecka

Režisore

“Savulaik, kad pabeidzu Sanktpēterburgas Teātra, mūzikas un kinematogrāfijas institūtu, nemaz nenojautu, ka studijas vēl tikai sākušās! Par to pārliecinājos, sākot darbu pie “Ugunsgrēka”. Latvijā šāda veida projekti vēl nebija veidoti un pieredzē neviens nevarēja padalīties. Tā nu sākās šīs dzīves studijas! Ārzemju seriālu studēšana, sižeta veidošana, kļūdu labošana utt. Nemaz nevarējām iedomāties, ar kādiem pārbaudījumiem būs jāsaskaras – bērniņu dzimšanu, kāju laušanu, operācijām un pat nāvi. Tas viss iespaidoja seriālu, un to nevienā skolā neiemāca! Bet šķiet, bez tā man būtu mazliet rēni, tāpēc priecājos uzsākt seriālu “Svešā seja”, kur viss vēl priekšā!”

Gunta Kalniņa

Scenārija autore

“Skolas gados man bija grūti izlemt, kādu profesiju izvēlēties – vienlīdz labi padevās gan eksaktie, gan humanitārie priekšmeti. Biju dilemmas priekšā līdz brīdim, kad Latvijas Kultūras akadēmijā iepazinos ar dramaturga profesiju.

Scenārista darbā vienlīdz lielā mērā nākas izmantot abas smadzeņu puslodes – gan racionālo, gan emocionālo. Vispirms ir ļoti racionāli jāuzbūvē darba struktūra, pēc tam tā jāpiepilda ar emocijām.

Man patīk radīt tēlu sistēmas un stāstīt stāstus. Līdz šim esmu uzrakstījusi scenārijus tādiem seriāliem un videofilmām kā “Saldā indes garša”, “Viss kārtībā”, “Neprāta cena”, “UgunsGrēks”, “Ēnu spēles”, “Saplēstā krūze” u.c.

“Svešā seja” būs stāsts par Ģimeni.

Ideālas ģimenes pamatā ir beznosacījumu mīlestība – tu mīli savus ģimenes locekļus tādus, kādi viņi ir, neskatoties uz raksturiem, vājībām, trūkumiem... Dažādie raksturi un dzīves uzskati rada ģimenē konfliktus, tomēr krīzes situācijās visi ir gatavi saspiest muguras kopā pret ārējo ienaidnieku, kā arī pašaizliedzīgi mesties palīgā tam ģimenes loceklim, kurš nonācis nelaimē.”