Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 17. decembris

Hilda, Teiksma

Horoskops aunam

Šoreiz tevi izglābs un liels izpalīgs kādā sarunā var izrādīties tavs draugs, kurš, paņemot stūri savās rokās, izvedīs tevi uz gludāka un pārredzamāka ceļa. Draugiem turi durvis atvērtas un karstvīnu siltu.

Horoskops vērsim

Trešās adventes rīts tev solās būt paskarbs. Tiešā nozīmē. Komunicēsiet vai nu kliedzošajā klusumā, kad gaisā virmo taustāma spriedze vai arī visparastākajā un veselīgākajā veidā izbļaustīsieties. Beigas būs laimīgas.

Horoskops dvīņiem

Ilgi dzīvojošajiem projektiem tavā dzīvē ir pienācis laiks pielikt pēdējo otas triepienu, ciparu, rindkopu. Mīlestības attiecības vai kāda slēpta afēra nonākusi līdz loģiskam risinājumam – vai nu mainās attiecību būtība vai arī no tām jāatvadās.

Horoskops vēzim

Nepārspīlēts optimisms un dzīves garšas izbaudīšana ļaus tev veselīgi lūkoties uz pārmaiņām, kuras vēl pirms dažām dienām tev šķita galīgi neiespējami. Laiks tiešām ir izcils dziednieks.

Horoskops lauvai

Nesmādē domu par kāda padomdevēja iesaistīšanu savas dzīves regulēšanas procesā. Tas varētu būt arī kāds no taviem draugiem vai cilvēks, kuram līdzīgs pasaules uzskats. Viņš tavu smagumu neiznesīs, bet palīdzēs gan.

Horoskops jaunavai

Šodien centies cilvēkiem atlīdzināt par viņu iejūtību un labestību. Atlīdzībai jābūt ar līdzvērtīgu segumu. Kāds cilvēks tevi īpaši aizkustinās ar savu smalkjūtību un emocionālo inteliģenci tāpēc vēlēsies viņa sabiedrībā uzturēties pēc iespējas ilgāk.

Horoskops svariem

Tavs prāts un griba skatīsies vienā virzienā un ļoti harmoniski papildinās viens otru. Ieteicams veltīt laiku savu dziļāko vēlmju analīzei, lai saprastu, kur sakņojas tavas baudu apetītes.

Horoskops skorpionam

Apstākļi būs tā sarindojušies, ka izolēs tevi no iespējas apspriesties un pakonsultēties ar kādu neatliekamu lēmumu pieņemšanā. Šī piespiedu labprātīgā izolācija ļaus ar visu nopietnību un atbildību izsvērt plusus un mīnusus aktuālajā jautājumā.

Horoskops strēlniekam

Šodien tev būs svarīgāks visu sadzīvē iesaistīto cilvēku emocionālais līdzsvars, nevis savas idejas vai plāna izbīdīšana. Neuzkrītoši atrodi brīdi, lai vienatnē varētu iegādāties dāvanas visdārgākajiem.

Horoskops mežāzim

Tev ir jādodas šodien pūlī, ārā no mājām. Nekautrējies uzprasīties pie kāda uz karstvīna glāzi vai tējas krūzi. Saviesīgajās sarunās var dzimt kāda ideja, kuru jau jaunajā gadā mēģināsi realizēt.

Horoskops ūdensvīram

Tu jutīsies daudz harmoniskāk, ja sajutīsi savu tuvinieku atbalstu savām izpausmēm. Neielaidies garās sarunās par saimnieciskajiem jautājumiem, jo sarunas var pārtapt abpusējos apvainojumos.

Horoskops zivīm

Tevī būs sakāpinātas ambīcijas un tās vēlēsies pārvērst ļoti dārgos pirkumos un citās pārmērībās. Neierobežo savu apetīti, jo tā itin labi sastrādāsies ar tavu veselo saprātu un laid pa smuko.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Svešā seja

Personāži

Rihards Muižnieks (50 g.v.)

Ģirts Ķesteris

Rihards ir plastiskais ķirurgs, kurš specializējas sejas ķirurģijā. Viņš ir izveidojis plastiskās ķirurģijas klīniku, kurā arī strādā kā vadītājs. Rihards ir darbaholiķis, ļoti mīl savu darbu – tā līdz šim bijusi viņa dzīves prioritāte. Ģimenes dzīvi – bērnu Bruno un Džeinas audzināšanu atstājis bijušās sievas Ērikas ziņā – lai arī mīl bērnus, audzināšanas rezultāts viņu neapmierina. Necieš pretī runāšanu un neredz nekādu jēgu diskusijām. Tāpat Rihards ir pašpietiekams cilvēks, kurš neuztraucas par to, ko citi par viņu padomās.

Madara Kreicberga (26 g.v.)

Dārta Daneviča

Madara pēc izglītības ir operāciju māsa. Darbā ir atbildīga un profesionāla, cilvēks, uz kuru viennozīmīgi var paļauties. Labi saprotas gan ar kolēģiem, gan pacientiem. Personiskajā dzīvē – mīļa un maiga meitene – ja vēlas tāda būt. Var pārvērsties arī par fūriju, ja ir jānosargā sava ģimenes ligzda.

Artis Feldmanis (28 g.v.)

Kaspars Dumburs

Nupat pabeidzis medicīnas studijas (studiju ilgums – 11 gadi), specialitāte – anesteziologs-reanimatologs. Līdz šim nav bijis laika nopietnām romantiskām attiecībām – slims tēvs, mamma visu laiku strādā, pats nopietni studē, grib visai ģimenei nodrošināt pārtikušāku dzīvi. Bijuši vien īsi romāni ar kursa biedrenēm, bet nekas nopietns. Taču pēc rakstura ļoti racionāls un loģiski domājošs cilvēks. Var būt arī skarbs, ja kāds rīkojas tā, kā pēc viņa domām nav pareizi. Tāpat arī apņēmīgs – ja kaut ko grib, tad mēģina to panākt ar visiem spēkiem.

Henrijs Muižnieks (70 g.v.)

Zigurds Neimanis

Henrijam tuvojas vecums, kad pamazām ir jādomā par to, ka varētu iet pelnītā atpūtā un biznesa vadīšanu uzticēt kādam citam. Diemžēl kandidāti pa vīriešu līniju ir tikai divi – Henrija dēls Rihards neizrāda ne mazāko vēlmi pārņemt biznesu un visu līdzšinējo dzīvi ir centies turēties no tā pa gabalu, bet mazdēls Bruno izrāda pārāk lielu interesi kļūt par jauno bosu – tikai ne raksturs, ne izglītība un pieredze nav tik nopietnam darbam atbilstoši...

Džeina Muižniece (24 g.v.)

Elīna Avotiņa

Džeina strādā tēva plastiskās ķirurģijas klīnikā par administratori. Par Džeinu un viņas māti var teikt – ābols no ābeles tālu nekrīt. Džeina ir “atsitusies” mātē, pārņēmusi visas viņas sievišķīgā īpašības. Džeinas stilīgās drēbes, aksesuāri, kosmētika un izpriecas gan izmaksā visai dārgi, bet māte uzskata, ka meitai ir jāpucējas un jābauda dzīve – kad tad, ja ne tagad?

Bruno Muižnieks (26 g.v.)

Niklāvs Kurpnieks

Bruno ir līdz galam neizlēmīgs jaunietis, jo nevienā no trim dažādajām augstskolām nav nokārtojis pat vienu sesiju. Vecākiem paziņojis, ka tas nav viņa aicinājums – jāmeklē dzīvē kaut kas cits. Patiesībā vienīgais, ko karsti vēlas – mantot vectēva Henrija biznesa impēriju un kļūt par bosu!

Žoržs (30 g.v.)

Kārlis Freimanis

Šefpavārs Ērikas itāļu restorānā “Toskāna”. Nāk no Latvijas laukiem, ieguvis pavāra izglītību vietējā tehnikumā, stāsta, ka pēc tam stažējies restorānos Itālijā, Francijā, apguvis Vidusjūras virtuvi. Kāda īsti bijusi “stažēšanās”, neviens īsti nezina, jo nekādu dokumentālu liecību un sertifikātu nav – iespējams, Žoržiks vienkārši ceļojis pa Eiropu ar autostopiem, pie reizes baudot vietējo virtuvi, ēdienus, dzērienus un mazliet painteresējoties, kā kas ir gatavots...

Ērika Muižniece (46 g.v.)

Vita Vārpiņa

Ērika ir restorāna “Toskāna” īpašniece un pārvaldniece. Restorānu ieguvusi šķiršanās procesā no Riharda – ģimenes īpašums ticis pārrakstīts uz viņas vārda. Laulībā ar Rihardu aizvadīts daudz gadu, ir divi pieauguši bērni Bruno un Džeina. Kad Rihards paziņojis, ka grib šķirties, Ērika bijusi nikna, bet, saprotot, ka nevar pārliecināt Rihardu palikt, izlikusies, ka šķiras pa draugam. Saglabājusi labas attiecības ar bijušo vīru, jo cer viņu atgūt. Ērika ir pašpārliecināta sieviete, pieradusi iegūt to, pēc kā kāro.

Maksis Muižnieks (30 g.v.)

Armands Berģis

Attāls Muižnieku ģimenes radinieks.

Oficiāli strādā plastiskās ķirurģijas klīnikā par sanitāru.

Maksis pēc rakstura ir drosmīgs, draudzīgs, laipns, bet diemžēl ne pārāk gudrs. Viņš ir neveikls un regulāri iekuļas nepatikšanās savas neattapības dēļ. Viņa lielākais mīnuss – naivums, it īpaši attiecībā uz sievietēm.

Žanna Feldmane (50 g.v.)

Milena Gulbe

Izglītības nav. Strādā par stjuarti.

Studējusi mūziku, bet nav augstāko izglītību pabeigusi, jo pieteicies dēls Artis. Nav bijis laika veidot savu karjeru.

Kad Artim palikuši 3 gadi, apprecējusies, jo vienkārši gribējies precētas sievas statusu un, lai dēlam nebūtu jādzīvo bez tēva. Laulības dzīve bijusi garlaicīga, nelaimīga, bez mīlestības.

Žanna visu mūžu sevī nēsājusi dusmas par Arta tēva nodarīto, kuru vaino savās nelaimēs, skauž, ka viņš dzīvi aizvadījis pārticībā, piepildot savus sapņus, bet viņai bijis jādzīvo šaurībā, brīžiem knapi savelkot galus, strādājot darbu, kas viņai nepatīk, dzīvojot ar vīrieti, ko nemīl, nespējot realizēt savus sapņus par mūziķes karjeru…

Šarlote Vītoliņa (70 g.v.)

Katrīne Pasternaka

Šarlotei un viņas vīram Klaudijam pieder viesu nams “Vītoliņi” un konditoreja. Šarlote atbild par viesnīcu un visu kopējo uzņēmuma grāmatvedību, viņas vīrs par virtuvi, ēst gatavošanu un konditoreju. Pēc rakstura Šarlote ir ļoti praktiska, it īpaši darbā – vēlas visu izdarīt, kā nākas. Īsta saimniece, viesmīlīga. Nopietni uztver klientu konfidencialitāti, jūt atbildību par katru cilvēku, kas uzturas viesu namā.

Komanda

Baiba Saleniece

Producente

“Televīzijā savulaik nonācu tīrās nejaušības pēc, bet esmu patiesi pateicīga augstākiem spēkiem par iespēju dzīvē darīt to, kas patiesi patīk. Ja vēl citiem tas sagādā prieku un plašu emociju gammu, tad varu justies pavisam gandarīta un lepna vienlaikus.

Lai vai kā – esmu strādājusi dažādās Latvijas televīzijās un ar dažādiem projektiem, bet mana stihija ir lielie projekti un pasākumi – daudzi gadi pavadīti kopā ar Eirovīzijas dziesmu konkursu, seriāliem “Neprāta cena”, “UgunsGrēks”, “Ēnu spēles”, “Saplēstā krūze”. Tagad nododam vērtēšanai arī jaunumu – “Svešā seja”. Nav lielākas vērtības par stipru ģimeni, un par to būs arī mūsu jaunais stāsts! Prieks kopā būt!”

Inta Gorodecka

Režisore

“Savulaik, kad pabeidzu Sanktpēterburgas Teātra, mūzikas un kinematogrāfijas institūtu, nemaz nenojautu, ka studijas vēl tikai sākušās! Par to pārliecinājos, sākot darbu pie “Ugunsgrēka”. Latvijā šāda veida projekti vēl nebija veidoti un pieredzē neviens nevarēja padalīties. Tā nu sākās šīs dzīves studijas! Ārzemju seriālu studēšana, sižeta veidošana, kļūdu labošana utt. Nemaz nevarējām iedomāties, ar kādiem pārbaudījumiem būs jāsaskaras – bērniņu dzimšanu, kāju laušanu, operācijām un pat nāvi. Tas viss iespaidoja seriālu, un to nevienā skolā neiemāca! Bet šķiet, bez tā man būtu mazliet rēni, tāpēc priecājos uzsākt seriālu “Svešā seja”, kur viss vēl priekšā!”

Gunta Kalniņa

Scenārija autore

“Skolas gados man bija grūti izlemt, kādu profesiju izvēlēties – vienlīdz labi padevās gan eksaktie, gan humanitārie priekšmeti. Biju dilemmas priekšā līdz brīdim, kad Latvijas Kultūras akadēmijā iepazinos ar dramaturga profesiju.

Scenārista darbā vienlīdz lielā mērā nākas izmantot abas smadzeņu puslodes – gan racionālo, gan emocionālo. Vispirms ir ļoti racionāli jāuzbūvē darba struktūra, pēc tam tā jāpiepilda ar emocijām.

Man patīk radīt tēlu sistēmas un stāstīt stāstus. Līdz šim esmu uzrakstījusi scenārijus tādiem seriāliem un videofilmām kā “Saldā indes garša”, “Viss kārtībā”, “Neprāta cena”, “UgunsGrēks”, “Ēnu spēles”, “Saplēstā krūze” u.c.

“Svešā seja” būs stāsts par Ģimeni.

Ideālas ģimenes pamatā ir beznosacījumu mīlestība – tu mīli savus ģimenes locekļus tādus, kādi viņi ir, neskatoties uz raksturiem, vājībām, trūkumiem... Dažādie raksturi un dzīves uzskati rada ģimenē konfliktus, tomēr krīzes situācijās visi ir gatavi saspiest muguras kopā pret ārējo ienaidnieku, kā arī pašaizliedzīgi mesties palīgā tam ģimenes loceklim, kurš nonācis nelaimē.”