2 komentāri
Supervaroņu cienītājiem otrdienu vakari kanālā TV3 būs svēti!
Publicitātes foto

TV3 no 20. decembra otrdienu vakaros pasauli dosies glābt divi supervaroņi – plkst. 22.00 “Zibsnis” un plkst. 23.00 viņa sabiedrotais “Bulta”.

Jāatzīmē, ka šie pasaules atzinību guvušie “Worner Bros.” seriāli veidoti pēc šobrīd ļoti aktuālās tendences, diviem neatkarīgiem stāstiem vairākās sērijās savijot kopā notikumus un liekot vienam supervaronim doties palīgā otram.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Zibsnis” (The Flash) otrdienās plkst. 22.00

Vērīgākie Bultas skatītāji Zibsni jau pamanīja parādāmies iepriekšējā Bultas sezonā, kad bija pirmās abu supervaroņu tikšanās. Bet kas īsti ir Zibsnis? Pēc zibens spēriena Barijs Alens pamostas no komas un atklāj, ka ir kļuvis superātrs, un kļūst par supervaroni Zibsni, kas cīnās ar ļaunumu savā pilsētā.

Paralēli varoņdarbiem Barijs mēģina atšķetināt savas mātes slepkavību, lai attaisnotu savu tēvu, kas tiek uzskatīts par vainīgo.

Zibšņa atveidotājs, muzikālais amerikāņu aktieris Grants Gustins (Grant Gustin), savu profesionālo karjeru sāka Brodvejā. Arī savu karjeru TV Grants sāka muzikāli – seriālā Radīti skatuvei Sebastiana lomā.

“Bulta” (Arrow) otrdienās plkst. 23.00

Ar Bultu jeb Oliveru, ko atveido Stīvens Amells (Stephen Amell), TV3 skatītāji jau ir pazīstami, un tagad būs iespēja sekot līdzi supervaroņa piedzīvojumiem jaunajā trešajā sezonā.

Šajā sezonā Bultai īpaši svarīgs būs komandas biedru atbalsts, jo nāksies pārdzīvot smagu zaudējumu un stāties pretī spēcīgiem ienaidniekiem – jauniem ļaundariem un tādiem, kas atgriezīsies no aizmirstības.

Bultā aktieris Stīvens Amells atveido varoni Oliveru, kurš, aizstāvot pilsētas godu, demonstrē augsta līmeņa cīņas prasmi. Olivera tēls aktierim bijis fiziski izaicinošs – viņš smagi trenējās, jo vēlējās visus trikus izpildīt pats.

Fiziski treniņi arvien vairāk kļuva par Stīvena dzīvesstilu, un šobrīd viņš ir perfektā formā. Aktieris, tāpat kā viņa varonis, vēlas padarīt pasauli labāku. Stīvens gan atšķirībā no Bultas nedodas cīņā ar ļaundariem, tērpies supervaroņa kostīmā, bet iesaistās labdarības projektos.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl