1 komentārs
”Šķiršanās formulas” puisēns atklāj, kā meitenēm iepatikties dzīvē
Foto no privātā arhīva

11 gadus vecais puika šonedēļ nonācis uzmanības lokā kādas neviennozīmīgi vērtētas epizodes dēļ, kurā latviešu seriāla ”Šķiršanās formula” galvenais varonis Oskars Damskis dēlam Dāvim dzimšanas dienā ”uzdāvina” juteklisku sievieti. Taču kā Dāvim ar meitenēm veicas reālajā dzīvē?

Filmēšanās seriālā ”Šķiršanās formula” atstājusi nospiedumus puisēna ikdienā – starp skolasbiedriem uzradies īsts seriāla fanu pulks. ”Skolas biedri jautā, kas būs nākamajā sērijā, un pastāsta, kas viņiem bija interesanti iepriekšējā sērijā,” sarunā ar portālu Skaties.lv neslēpj Dāvis Cipsts, kuram parasti trešdienas paejot, iztirzājot seriāla iepriekšējo sēriju.

Dāvis atzīst, ka filmēšanas sākumā starp slavenajiem aktieriem – Intaru Rešetinu, Kristīni Nevarausku, Ivaru Pugu – juties dīvaini: ”Kad es parasti iepazīstos ar aktieriem, man ir grūti pieņemt, ka man jāspēlē kopā ar viņiem.”

Izrādās, tieši seriāla uzņemšanas laikā īpaši iedraudzējies ar tēta lomas atveidotāju seriālā Rešetinu. ”Dažreiz filmēšanas laukumā viņš man saka padomus. Vēl es viņu redzu dažās izrādēs. Tagad es ar vecākiem vairāk eju uz Dailes teātra izrādēm, kur es viņu vairāk redzu. Parasti viņš arī mani pēc izrādes pamana,” attiecības ar Rešetinu raksturo Dāvis.

Foto

Tikmēr ar īsto tēti Uldi Cipstu Dāvja attiecības seriāla dēļ neesot mainījušās, ja vien neskaita, ka tēvs dēlam devis vairāk uzdevumu trenēties aktiermākslā.

Kad izaugs liels, Dāvis gribētu kļūt vai nu par aktieri, vai par akciju skaitītāju. ”Man skolā vislabāk padodas matemātika. Tādēļ gribu kļūt par akciju skaitītāju.”

Jautāts, kas ir mīlestība, 11 gadus vecais Dāvis atzīst, ka šajā jautājumā seriāls viņā tomēr skaidrību nav viesis. ”To, ko es teicu seriālā, es nedomāju pa īstam,” paskaidro puisēns.

Kamēr seriālā Dāvim iepatikusies par viņu piecus gadus vecākā skolas biedrene, par kuras uzmanību puika cīnās, kā vien var, dzīvē viņa uzmanību saista citādākas meitenes: ”Dzīvē man patīk mana vecuma meitenes.”

Jautāts, kā iepatikties meitenēm, Dāvis saka, ka skolā jāizdara kaut kas slikts, kā rezultātā meitenes puisi ievēros, pamanīs. ”Vai arī jāizdara kaut kas labs. Tas pat labāk,” sevi papildina Dāvis. Katrā ziņā tai esot jābūt neikdienišķai rīcībai, kas ļaus izpelnīties pretējā dzimuma uzmanību.

Foto: Dāvis “Šķiršanās formulā”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl