2 komentāri

Seriāla Šķiršanās formula jaunākajā sērijā Intara Rešetina atveidotajam Oskaram Damskim uzlabojas attiecības ar dēlu, bet kāds Martas paziņojums vīrieti atstāj ”uz pauzes”. Tikmēr Rēzijas Kalniņas atveidotās varones laulības dzīves izklāsts liek iegrimt pārdomās par mazohismu un sāpēm.

TV3 jaunā seriāla Šķiršanās formula piektā sērija sākas ar spraigiem notikumiem. Oskara dēls Dāvis, kurš līdz šim pret tēvu izturējies noraidoši, ierodas pie tēva. Viņam pa pēdām seko banda, kas pie Oskara dzīvokļa durvīm atstāj Dāvja kaķenes Sūzijas līķīti.

Izrādās, pirms tam Dāvis aiz savas mīlestības pret 16 gadus vecu bandas vadoņa draudzeni Eviju par sevi vairākus gadus vecākajam Emīlam pamatīgi ”iekrāmējis”. Tas devis iemeslu visu iesaistīto pušu vecākiem nākamajā dienā tikties skolas direktores kabinetā.

Pēc kaķa apbedīšanas pie Oskara ierodas Dāvja mamma Anna. Situācija ir sarežģīta, jo zēns labprātāk nakšņotu pie tēva, jo uzskata, ka mamma viņu nemīl. Tikmēr puisēna māte Oskaram draud ar policiju, tādēļ viņš notikušo cenšas atrisināt mierīgā veidā, cenšoties dēlu pierunāt doties līdzi mammai. Dāvis apjukumā tēvam paziņo: ”Tu esi melis!”

Foto

Spriedzes pilnajā vakarā Oskars saņem zvanu no Martas, kura uzstāj uz tūlītēju tikšanos, lai atklātu kādu noslēpumu, tomēr vīrietis piedāvā tikties nākamajā dienā birojā.

Vecāku sapulcē Oskars apžilbina gan direktori, gan ”cietušās” puses mammu un liek manīt, ka arī Emīls nav gluži bez grēka.

Ofisā Oskaru ar nepacietību gaida jauna kliente – Rēzijas Kalniņas atveidotā šarmantā gleznotāja Evelīna, kura pēc šķiršanās atšķirībā no daudzām Oskara klientēm ir laimīga, tādēļ vēlas dalīties pieredzē.

Viņas otrā laulība izjukusi vīra neuzticības dēļ. Būdams režisors, Markuss padevies asistentes Viktorijas valdzinājumam. Abus vienojis sekss ar mazohisma piedevu. Taču drīz vien Viktorija abu sakaru vēlējusies saraut. Lai to darītu zināmu arī Markusa sievai, kādudien ieradusies pie Evelīnas.

Sieviete jau nākamajā dienā kārtojusi laulības šķiršanas dokumentus.

”Es otro reizi apprecējos par ātru. Man vajadzēja ļaut sev palidot brīvībā, bet es atkal ieliku sevi būrī. Un vairāk nekas tāds nenotiks,” Oskaram savu laulības dzīvi uztic Evelīna.

Oskaru birojā apmeklē Marta. ”Viņa tevi tracina, vai ne? Nāve. Tu visu laiku mēģini viņu apiet, nodarīt sev kaut ko. Beigās viņa vienalga uzvar,” pie šādas atklāsmes nonākusi daiļā sieviete.

Viņa nav tālu no patiesības, jo seriāla galveno varoni autostāvvietā sagaida čaļi ar beisbola nūjām…

Video: Šķiršanās formulas 5. sērija

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl