1 komentārs

Otrdienas, 18. oktobra, vakarā TV3 skatītājus atkal priecēja seriāls Šķiršanās formula ar lielisko Intaru Rešetinu galvenajā lomā. Šajā sērijā stāstam pievienojās vēl kāda izcila aktrise.

Sērija sākas ar romantisku rītu pie Oskara. Brunču mednieks pārsteidza pie sevis palikušo Martu ar gardām brokastīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atklājās, ka meitene pie Oskara ieradusies piedzērusies, taču vīrietis situāciju nav izmantojis – abi gulējuši katrs savā istabā.

Savukārt ievainotā skaistule Agnese paziņoja, ka zina, kurš viņai iesitis pa galvu – tas bijis viņas bijušais vīrs.

Oskaru slimnīcas telpās gaidīja kāda jauna iepazīšanās – galvenais varonis satikās ar taksometra vadītāju Karīnu, kuru atveido Valmieras Drāmas teātra izcilā aktrise Ilze Pukinska, kuru seriālu fani jau zina kā UgunsGrēka zvaigzni.

FOTO

Sieviete atklāja, ka pirms trim gadiem no leikēmijas nomirusi viņas meita, taču viņa joprojām nespēj to aptvert. Uzzinot par meitas slimību, Karīnu esot pametis vīrs. Savukārt viņas dēls kļuvis par narkomānu.

Skatītājiem tika atrādītas sirdi plosošas ainas ar Karīnas mirstošo meitiņu. Oskars emocionāli salauztajai sievietei atklāja, ka pats savulaik izjutis atgrūšanu no mātes puses un aicināja viņu atrast un glābt dēlu narkomānu.

Karīnu gan tas nespēja nomierināt – dāma turpat slimnīcā izlēja benzīnu un grasījās sevi aizdedzināt. Taču galu galā viņa izlēma sevi “sadedzināt” skūpstā ar Oskaru pēkšņā jūtu uzplūdā.

Pie Oskara ieradās Marta, un viņu gaidīja šokējošs atklājums – smukulīša gultā seksīgā peņuārā gozējās slimnīcā iepazītā Karīna.

Oskars satika dēlu Dāvi, atklājot, ka parakstījis šķiršanās papīrus ar viņa mammu. Dēls atklāja tēvam, ka ir iemīlējies. Diemžēl drīz pēc jaukas sarunas ar dēlu Oskars saņēma ziņu no viņa mammas – viņš dēlu vairs neredzēšot.

Sērija beidzās, Dāvim negaidīti ierodoties pie tēva un paziņojot, lai tēvs meklē ieroci un slēdz ciet durvis.

To, kas tad īsti noticis, noskaidrosim nākamreiz.

VIDEO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl