Sirdsmīļā Monika atgriežas LNT!

5 komentāri

Viņas izgājienus iemīlēja vairāk nekā miljons latviešu, šo sievieti mīlēja kā mājsaimnieces, tā biznesa lēdijas, bērni un pat visskarbākie valsts vīrieši… Tā nav neviena cita kā asprātīgā, čaklā un reizēm naivā Sirdsmīļā Monika! Lai sagatavotos jauniem notikumiem Monikas dzīvē, vēl līdz rudenim ikvienu sagaida atkalredzēšanās prieks un kopīgas atmiņas ar lielisko četrotni – Moniku un Robertu Rambāniem, Hildu un Žani Vimbām.

Gaidot jauno Sirdsmīļās Monikas sezonu, izdzīvojiet atkal redzēšanos ar seriāla varoņiem no 3. jūlija piektdienu vakaros plkst. 21.10, kad kanālos LNT un TVPlay rādīs divas sērijas pēc kārtas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īstena vērtība cauri laikiem

Seriāls ir ieguvis plašu skatītāju atzinību visdažādākajās auditorijās, aplūkojot TNS Latvia datus, redzams, ka Sirdsmīļā Monika ir bijis ļoti populārs seriāls, pavisam kopā ieinteresējot teju 90% jeb 1 997 000 Latvijas skatītāju!* Pateicoties lielajam atbalstītāju pulkam, seriālam kopumā ir divas sezonas. Tāpat Sirdsmīļā Monika paspējusi izdot divus mūzikas albumus, kā arī izveidot īpašu Vecgada šovu. Savukārt koncerttūrē izbraukāta visa Latvija un sniegti vairāk nekā 70 koncerti.

Arī mūsdienās daudziem latviešiem izdzirdot vārdu salikumu Sirdsmīļā Monika, tiek nodungota kāda no repertuāra dziesmām, piemēram, Monika neapnika, Tu, mans mazais Čipendeil vai kāda cita.

Sadzīves komiskās situācijas

Īstenas vērtības ir jāatceras, tāpēc jau drīzumā LNT ekrānos nonāks seriāls Sirdsmīļā Monika, kas parāda dažādas sadzīviskas situācijas un īstu kaimiņu būšanu! Galvenā varone Monika (Mirdza Martinsone) ir mazliet neaprēķināma karstgalve ar noslieci uz dažādu plāniņu kalšanu, sievišķīga, dažkārt viltīga, dažkārt aprobežota. Nereti vispirms rīkojas, pēc tam domā, un rezultātā sanāk amizantas un kuriozas situācijas.

Monika ir mājsaimniece, kura ilgojas būt kas vairāk. Viņas vīrs Roberts (Jānis Reinis) ir talantīgs aktieris, pareizāk sakot, estrādes mākslinieks, tomēr intelektuālā ziņā nav nekāds spīdeklis. Īsts latgalietis – temperamentīgs, dažkārt kūtrs un laisks. Kad noskaišas vai ir ļoti uztraucies, sāk bārstīt frāzes latgaliski. Roberta latgaliešiem raksturīgā stūrgalvība un temperaments liek smaidīt ikvienam skatītājam.

Monikas un Roberta kaimiņi un dzīvokļa saimnieki ir Vimbu pāris – Hilda (Olga Dreģe) un Žanis (Leons Krivāns). Dzīvo kādā no vecajiem centra namiem, atguvuši savu īpašumu un to veiksmīgi apsaimnieko. Hilda un Žanis ir gados vecāki par galveno pāri – ziņkārīgi un pļāpīgi. Mēdz viens otru pavilkt uz zoba, tipiski ”lauleņi” ar stāžu. Žanis parasti omulīgs, Hilda vienmēr iesaistās Monikas izdarībās. Līdzko galvenajiem varoņiem rodas kāds skandāls, kaimiņi, kas dzird visu augšstāvā notiekošo, tūliņ ir klāt ar savu pieredzi, mīlestību, gatavi palīdzēt risināt konfliktu, bet finālā viss iznāk vēl sliktāk, kā jau tas parasti notiek arī dzīvē.

Vai zināji, ka?

Pašmāju Sirdsmīļā Monika aizgūta no Amerikā tik populārā televīzijas seriāla I Love Lucy, kura pirmsākumi meklējami tālajā 1951.gadā. I Love Lucy tolaik bija skatītākais seriāls ASV. Tas ieguvis piecas prestižās Emmy balvas un neskaitāmas nominācijas. 2007.gadā žurnāls Time to iekļāva simts visu laiku labāko pasaules TV šovu sarakstā. Neraugoties uz to, ka ir pagājuši vairāk nekā 60 gadi, seriāls joprojām ir ļoti populārs – ik gadu ASV to noskatās ļoti daudz cilvēku.

Sagaidiet Sirdsmīļo Moniku jau no 3. jūlija piektdienās plkst. 21:10 kanālos LNT un TVPlay!

Video

TOP komentāri

 • Lelle
 • Modris
  +5 +5 0

  Modris

  Ļoti gaidīts seriāls un tiešām patiesi laba ziņa !! Jau tad, kad pirms 10 gadi tika pārtraukts darbs pie turpinājuma, visa ģimene bijām saskumuši. Toreiz LNT motivācija, bija, ka "nepieciešami realitātes šovi, talantu fabrikas u.tml". Kurš gan tagad kādu no tiem atceras un vēlētos vēlreiz noskatīties? Toties komēdijseriāla "Mīļā Monika" pat atkārtojumi vienmēr gaidīti un priecē skatītāju, nemaz nerunājot par iespēju drīzumā vērot jaunas sērijas !
 • mara
  +3 +3 0

  mara

  Oho! Tie tik ir jaunumi! Prieks , ka televīzija ir tik labi sagatavojusies vasarai , vienreizēji! :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl