“Sievišķīgās atriebības” – spraigs stāsts par turku mājsaimnieču intrigām un draudzību

7 komentāri

No 23. janvāra darbdienās plkst. 19.00 kanālā LNT uzreiz pēc seriāla ”Fī” dramatiskajiem noslēguma notikumiem sāksies jauns turku seriāls ”Sievišķīgās atriebības”. Stāsta centrā ir četras jaunas, skaistas, veiksmīgas sievietes – Oija, Marve, Pelina un Arzu, kuras skolas laikā bija nešķiramas draudzenes. Kad trīs draudzenes Oiju ļauni izjokoja, viņa bija spiesta pamest gan skolu, gan pilsētu.

Pēc gandrīz divdesmit gadiem Oija negaidīti atgriežas dzimtajā pilsētā Sarmašikā. Viņas atgriešanās iemesli nav zināmi, taču izskatās, ka jaunā sieviete ir priecīga satikt senās draudzenes un notikušo ir laimīgi aizmirsusi. Vai tā tiešām ir?

Pa šiem Oijas prombūtnes gadiem daudz kas ir mainījies. Marve, Pelina un Arzu joprojām ir labākās draudzenes, un Marve joprojām ir šīs kompānijas galva – bez viņas ziņas nekas nedrīkst notikt, viņa visu vēlas kontrolēt. Taču Pelina ir precējusies ar Oijas skolas laiku mīlestību Tailanu, kurš Oiju pameta tieši ļaunās izjokošanas dēļ. Arzu vienīgā no draudzenēm pārdzīvo pirms daudziem gadiem notikušo un to, ka toreiz neiejaucās.

Viņu ir nogurdinājušas draudzeņu intrigas un pašas ne īpaši veiksmīgā ģimenes dzīve. Nu četras draudzenes atkal apvienojas kopīgās pusdienās, sarunās un pasēdēšanās, un šķiet, ka viss ir atkal kārtībā. Tikai tuvākajam Oijas draugam – viņas bijušajam skolotājam Edipam, kurš arī cieta no joka, rodas jautājums – kāpēc Oija ir atgriezusies? Vai viņa tiešām bija noilgojusies pēc savām draudzenēm vai arī tikai alkst atriebības?

Seriāls paralēli atklāj intrigu un risina noziegumu – pašā seriāla sākumā notikušu noslēpumainu negadījumu, kas tā vien izskatās pēc slepkavības. Atbildot uz izmeklētāja jautājumiem, seriāla varoņi atstāsta notikumus kopš Oijas atgriešanās pilsētā, kas kopā veido stāstu un sniedz atbildes uz jautājumiem – kas notika pagātnē, kurš un kāpēc tika noslepkavots pašā seriāla sākumā, kāpēc Oija atgriezās?

Skatītājs var tikai minēt, kas kuram varonim ir aiz ādas, ko tas patiesībā domā, ko plāno, ko slēpj – seriāla varoņi tikai izskatās nevainojami. Patiesībā gandrīz katram ir kāds noslēpums, katrs vērpj kādu vien sev zināmu intrigu. Seriāls būs lieliska izklaide visiem turku seriālu cienītājam – tā neparedzamie un intriģējošie pavērsieni noturēs pie televizora ekrāniem jebkuru skatītāju.

“Stilleto Vendetta” jeb “Sievišķīgās atriebības” – no 23. janvāra darbdienās plkst. 19.00, LNT!

7 komentāri