1 komentārs
Seriālu faniem svētki – LNT rudenī rādīs indiešu telenoveli ”Apsolītā” un detektīvfilmu izlasi ”Dāmu detektīvi”
LNT ekrānos varēs sekot līdzi diviem aizraujošiem seriāliem - indiešu telenovelei “Apsolītā” un detektīvfilmu izlasi “Dāmu detektīvi”. (Picabay.com)

LNT seriālu faniem jaunajā rudens sezonā ir sagādājis patīkamu pārsteigumu – jau pavisam drīz LNT ekrānos varēs sekot līdzi diviem aizraujošiem seriāliem – indiešu telenovelei ”Apsolītā” un detektīvfilmu izlasei ”Dāmu detektīvi”.

Pirmo reizi Latvijas televīzijas ekrānos indiešu telenovele ”Apsolītā” būs skatāma no 4. septembra, darba dienu rītos, plkst. 8.15! Tas ir seriāls ar krāšņiem tērpiem, emocijām un mūzikas piepildītu stāsts ir par divām māsīcām, kuras vieno īpaša saikne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt no 9. septembra piektdienās plkst. 21.10 LNT piedāvā jaunu žanru – ”Dāmu detektīvi” jeb detektīvfilmu izlasi ar Loriju Lohlinu (Lori Loughlin), kuru skatītāji iepazinuši seriālā ”Sirds aicinājums” galvenajā lomā. Lohlinas attēlotā Dženifera ir gandrīz vai profesionāla bagātību medniece garāžu izpārdošanās.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl