Iepazīsti jaunā TV3 tuvplānu seriāla “#VisiMājās” varoņus!

3 komentāri

Pirmdien, 11. maijā, plkst. 21.05 kanālā TV3 pirmizrādi piedzīvos pirmais tuvplānu seriāls ”#VisiMājās”, kas ar humoru stāstīs par ikdienu pašizolācijas apstākļos. Seriāla gaidās skatītāji aicināti iepazīsties ar galveno lomu atveidotājiem.

Nauris Brikmanis atveido Zigi, lauku tūrisma uzņēmuma ZigVanda īpašnieku un vadītāju, kuram pieder liela visu māja, kur tiek organizēti pasākumi – kāzas un bagātu cilvēku slēgtie vakari. Zigis ir uzņēmīgs, lādzīgs un reizē ”lamzīgs” – baidoties atkal kaut ko sajaukt, daudz ko uztic sievai. Izrāda rūpes par to, kā atgūties no pastāvošā haosa ne vien savai ģimenei, bet arī draugiem un paziņām. Iespējams, par daudz uzticas. Nedaudz noguris no pastāvīgās ģimenes klātbūtnes, zaudējot arī realitātes sajūtu, vai pusaudžu dēlam Jānim ir jāiet uz skolu vai nē? Aizstāvot draugu Robertu, iekļūst nepatikšanās pats.

Elīna Vāne iejutusies Vandas, Ziga sievas, lomā. Vanda ir aktīva pasākumu vadītāja, kura, kā jau ciemā, vada gan kāzas, gan bēres, gan saviesīgus pasākumus. Viņas izjūtas mainās – te priecīga par to, ka nu ir vairāk laika sev, ģimenei, mājai, te atkal satraukumā par nākotni. Nepastāvot iespējai neko organizēt, sāk regulēt ģimenes, radinieku un draugu dzīvi. Līdz šim vienmēr pārliecinātā par sevi, taču neviļus parādās bažas, vai ir pietiekoši laba un pievilcīga.

Ainārs Ančevskis atveido Vandas māsas Zandas vīru Robertu – juristu ar grāmatveža izglītību un labiem kontaktiem. Atgriezies no ceļojuma jau pēc pandēmijas izsludināšanas, nokļuvis pašizolācijā lauku mājā ar dažiem citiem ceļojuma grupas dalībniekiem. Aiz durvīm Robertam teorētiski ir sasniedzama pievilcīga jauna sieviete Līga, bet vai drīkst? Ne tikai tāpēc, ka ir precējies, bet arī vai tādā gadījumā viņš nepakļauj sevi vēl ilgākam pašizolācijas periodam? Roberts ir pedantisks un varbūt tieši sievas Zandas haotiskums viņu ir novedis līdz šai situācijai. Varbūt tieši tas viņam ir kā attaisnojums, ko pats sev izdomājis… Robertam pirmo reizi mūžā ir grūti saņemties, tomēr Ziga uzstājības dēļ dažkārt atceras arī par saviem tiešajiem darba pienākumiem.

Andrim Bulim uzticēta Ilgvara loma. Ilgvars ir sporta skolotājs, aktīva dzīvesveida deklarētājs, krīzes laikā pasniedz arī informātiku un latviešu valodu (Ziga un Vandas dēla – pusaudža klases audzinātājs). Veselīgs dzīves stils arī krīzes apstākļos ir svarīgākais. Ne tikai pats aktīvi sporto, bet burtiski nedod mieru arī citiem. Ilgvaram nepietiek ar to, ka jāapmāca skolēni, viņš, neliekoties ne zinis par atrunām, iesaista arī vecākus. Krīzes laikā tapis arī par latviešu valodas skolotāju, jo īstajai skolotājai nav vairs pacietības iemācīties, kā rīkoties ar datoriem.

Kosmetoloģes un frizieres Līgas lomā iejutusies Lelde Dreimane. Līdzās jau minētajam viņa atradusi sevī vēl vairākus talantus, kam gan objektīvi nav nekādu pamatojumu, vairāk tas ir ”pašpasludinājums” būt zinošai un profesionālai jebkurā jomā. Pēkšņi uzplaukušas jūtas pret precēto Robertu, ar kuru kopā bijusi vienā ceļotāju grupā un arī atrodas pašizolācijā viesu mājā. Ir ļoti pārliecināta par sevi un jaunajos apstākļos kļūst par ”online” konsultanti, daloties padomos, kā sievietēm atgūt pašapziņu.

Savukārt Ievai Puķei uzticēts atveidot Roberta sievu un Vandas māsu Zandu, kura aizrāvusies ar ezoteriku, antropoloģiju, horoskopiem, visu, kas nav laicīgā dzīve. Dzejniece, kas vairāk nodarbojas ar īsto ”rindiņu” atrašanu un pierakstīšanu, nekā patiesi vēlas kļūt par ievērojamu literāti. Ir labsirdīga un reizē bieži neklausās citos – ne tāpēc, ka ignorētu vai negribētu klausīties, vienkārši tāpēc, ka šobrīd jau ir jauna doma, jauna ideja, jauns brīdis un tikai tas ir svarīgi. Var taču arī neatsveicināties, sarunu beidzot. Dievina un liela savu vīru Robertu. Uzticas no visas sirds, neskatoties uz acīmredzamām mānīšanām.

Skaties seriālu ”#VisiMājās” pirmdienu vakaros plkst. 21.05 kanālā TV3!